Ревиталифт на Лореал

  • 23 324
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 33
Здравейте красиви мами.Ще ви бъда много благодарна ако ми помогнете със съвет.На 33 години съм и реших,че е крайно време да започна да се мажа с кремче против бръчки,а и гравитацията май си казва вече думата(кожата ми започна да се поотпуска).Та одидох в магазина и попитах какво е подходящо.Препоръчаха ми Ревиталифт.Но понеже кожата ми е по скоро мазна съвета беше да си взема нощния,та да не лъщя денем.Хубаво но когато го отворих видях,че на листовката вътре пише,че е за жени над 40,което определено ме притесни.Мислите ли,че може да ми навреди по някакъв начин ако се мажа с него.

# 1
  • Мнения: 47
Не,няма да ти навреди.Аз съм на 35 и го ползвам вече 6-7 месеца.Кожата става по-свежа и скрива мимическите бръчки.Доволна съм.

# 2
  • Мнения: 33
Много ти благодаря Nellyb.Определено се поуспокоих и ще го пробвам.Надявам се и при мен да има такъв резултат

# 3
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Миналата година /бях на 35/ го ползвах и бях много доволна.После си купих пак на Лореал не помня как се казваше беше с бозвелокс или нещо подобно,но Ревиталифт е много по добър.
Има и едни маски на Гарние не са лоши няколко вида .Мисля ,че червената/с джинджифил/беше за стягане.

# 4
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Момичета никога не съм полвала крем на Лореал-наистина ли продукта видимо работи и става ли за чувствителни кожи?На този етап,след като ми се раздразни кожата към козметиката си прибавих и кремче на Роза Карлово-Лейди Джой-незнам дали ще ми изглади малките мимически бръчки,но поне ми успокои кожата.

Последна редакция: пн, 28 май 2007, 12:32 от k.a.l.i.

# 5
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Момичета никога не съм полвала крем на Лореал-наистина ли продукта видимо работи и става ли за чувствителни кожи?
Зависи какви са ти очакванията.Магически кремчета няма.Номера  е да си намериш най-доброто за теб.

# 6
  • Мнения: 341
Ето още една 33-годишна, заинтригувана от темата... Аз също никога не съм имала смелост да си го взема, точно защото се притеснявам да ползвам козметика, която не е за възръстта ми. Все си мисля, че преклено активните продукти по някакъв начин изнежват кожата, но това са си мои измислици...

Karmen, тежичък ли е наистина крема? Защото аз съм със смесена кожа и особено през лятото съм за съвсем леки текстури, от типа на флуидите. Но пък темата ми дава идея да пробвам околоочния крем от същата серия, защото лицето ми е добре, но над клепачите с лупа откривам, че са взели да се появяват едни малки, малки бръчици...  Cry

K.a.l.i., майка ми, която е с чувствителна кожа, ползваше без проблем Revitalift. Но това пак не може да бъде мерило, защото зависи от реакцията на конкретната кожа.

# 7
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Марго,права си,но ако наистина работи при малки мимически,би трябвало да ги нулира-поне аз така мисля.Претиснява ме повече дали  е комедогенен и предизвиква ли обриви?

# 8
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Inomi,майка ти цялата серия ли използва и има ли видим ефект?

# 9
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
За бръчиците незнам, защото още нямам/слава богу!/.Аз съм доволна в смисъл,че го чувствам  добре на лицето.Има кремове от които имам усещане че се "потя под крема".Особено лятото.
Малко тъпо ти го обясних ама дано ме разбереш.Аз не съм имала проблеми с Ревиталифта като обриви и т.н.

# 10
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Разбрах  те Марго за какво става на въпрос,но ти цялата серия ли ползваш?

# 11
  • casa dolce casa
  • Мнения: 172
Дневен крем и околочен контур.

# 12
  • Мнения: 341
Inomi,майка ти цялата серия ли използва и има ли видим ефект?

Майка ми е на 100 години Mr. Green Както казва самата тя, нова от нищо не може да стане. Ползваше май нощния и със сигурност околоочния. Но не се обриваше. Поначало от L'Oreal не се обрива.

# 13
  • Мнения: 33
Inomi,вече два пъти се мажа и не ми е тежък.Но пък аз и затова взех нощния,да не се лъсна през деня,защото кожата ми е смесена(даже мазничка май) .А всички такива протовобръчкови са наистина доста тежки.Затова сега ще се мажа с него нощем,а за през деня съм си взела един хидртиращ на Виши.Много благодаря за мненията ви  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт