Златисти скули?!?

  • 3 117
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Може ли някой да сподели с какво точно се постига ефектът на златисти скули - руж ли е,някакъв мус или друго мазило  Shocked Мисля,че за кожа с  тен е много подходящо,но не знам какво е..Идеи? newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 10 298
Перли, след като пробвах на Герлен, Ейвън и Орифлейм, отговорно заявявам, че с Орифлеймските ефекта за мен е най-добър  Wink

# 2
  • Мнения: 13 512
Може ли някой да сподели с какво точно се постига ефектът на златисти скули - руж ли е,някакъв мус или друго мазило  Shocked Мисля,че за кожа с  тен е много подходящо,но не знам какво е..Идеи? newsm78
Aимам такъв продукт за лице и очи- от серията Azuree na estee Lauder

# 3
  • Мнения: X
Ще следя темата! Peace
 Перлите нали са сухи!Значи нямат този ефект за който пита Tristania .Това е нещо като констинтенцията на червилата.Стои някак мазно.Нали този ефект търсиш Tristania ?

# 4
  • Мнения: 1 290
Ще следя темата! Peace
 Перлите нали са сухи!Значи нямат този ефект за който пита Tristania .Това е нещо като констинтенцията на червилата.Стои някак мазно.Нали този ефект търсиш Tristania ?
Ами да,мисля,че се маже,не съм сигурна,просто не е като руж,ами златисто,как да го обясня Shocked

# 5
  • Мнения: X
Снимка нямаш ли на някоя известна гърла с такива скули? newsm78
Да разберем за какво става въпрос.Аз мисля,че се сещам за какво питаш.И на мен много ми харесва Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 1 290
Снимка нямаш ли на някоя известна гърла с такива скули? newsm78
Да разберем за какво става въпрос.Аз мисля,че се сещам за какво питаш.И на мен много ми харесва Heart Eyes
Май се сещам за чалга-диви с подобен грим  newsm78 Трябва да се разтърся  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 928
Това зимата редовно си го правя и много ме кефи как изглежда
Слагам малко фон-дьо тен на цялото лице и после с четка за руж си слагам много леко златиста пудра Golden rose / струваше около 7-8 лева преди време/ има я в няколко варианта златист цвят.Това също можеш да го постигнеш и с перли както са ти писали вече момичетата. Peace

# 8
  • Мнения: 928
Нали това имаш предвид.Не се вижда много добре де

# 9
  • Мнения: 179
Можеш да го постигнеш с златиста пудра на прах или златист руж има на различни фирми.Аз в момента използвам златна пудра на прах на Ревлон, течен златист гел на Lahcaster и на makeup For Ever златната серия  Peace

# 10
  • Мнения: 1 290
Мерси много за всички отговори   bouquet

# 11
  • Мнения: 1 236
Това зимата редовно си го правя и много ме кефи как изглежда
Слагам малко фон-дьо тен на цялото лице и после с четка за руж си слагам много леко златиста пудра Golden rose / струваше около 7-8 лева преди време/ има я в няколко варианта златист цвят.Това също можеш да го постигнеш и с перли както са ти писали вече момичетата. Peace

Пепита,а защо само зимата?лятото какво ползваш?

# 12
  • Мнения: 928
Това зимата редовно си го правя и много ме кефи как изглежда
Слагам малко фон-дьо тен на цялото лице и после с четка за руж си слагам много леко златиста пудра Golden rose / струваше около 7-8 лева преди време/ има я в няколко варианта златист цвят.Това също можеш да го постигнеш и с перли както са ти писали вече момичетата. Peace

Пепита,а защо само зимата?лятото какво ползваш?
Лятото се старая да почернея и не слагам фон-дьо тен и пудра,защото като е топло и се изпотя и не ми се мисли на какво ще заприличам /добре,че не ми се е случвало/,а и както обичам да се почесвам  Whistling
Ако времето е по-хладно и го позволява си слагам.До преди време живеех във Варна и само да напече аз се цопвах на плажа и като постигна големия тен-забравям за мазилата.
Иначе зимата ползвам соларна лампа,но тена ми е много по-блед от лятото.
  bouquet

# 13
  • Мнения: 13 512
Авторката май намеи отговор на въпроса си, но за останалите, които също се интересуват, мога да предложа новата лимитирана Терракота на Герлен:poudre d'Orient ето и ефекта:

Последна редакция: нд, 27 май 2007, 14:07 от monda

# 14
  • Мнения: 6 155
Имаше един арабски...нещо си. Изглежда като червило и се ползва като руж, сенки или червило. Точно такова бронзово е. На Орифлейм май беше Thinking

Общи условия

Активация на акаунт