Подуто и твърдо до белега от секциото

  • 12 733
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 9 097
Здравейте. В единия край на белега от секциото има подут и твърд участък  Sad, който ме понаболява. Нямам температура. Минали са 32 дни от операцията, но се чудя дали е притеснително и може ли нещо да става отдолу. При кой лекар да ходя- раждах без уговорка в Шейново- не знам там дали ще ми обърнат внимание.  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 164
Аз също имам подуто , но не ме боли, нито ме е боляло.При мен са 4 разреза един върху друг Tired и може би затова ми е подуто newsm78
Ако продължава да те боли, посети лекар Peace

# 2
  • Мнения: 512
Сигурна ли си, че са ти извадили всичките конци?
На мен ми беше релефен белега от едната страна, а аз мислех, че е подуто и ме сърби от време на време, защото така е зараснала кожата. Извадиха ми целия конец - четири години ми е стоял в корема  #Crazy... И сега белегът ми е съвсем различен по форма. Иди да те видят на ултразвук.

Писала съм за това на

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=170651.0

# 3
  • Мнения: 127
и при мен беше така известно време и после се расея подутината.Не се притеснявай на месец от секциото си, ще мине, мисля че е нормално  bouquet

# 4
  • Мнения: 2 956
И при мен беше леко подуто,но си мина.

# 5
  • Мнения: 941
да не би да са сраствания newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 9 097
Ами не знам какво е. То се е видяло, че ще се ходи на лекар. Дано да успеят да ми дадат час за по-скоро. Ще отида при гинеколога, който ми следи бременността, пък той все трябва да разбира.

# 7
  • 1st floor
  • Мнения: 9 075
иди непременно на лекар, може всичко да е нормално, но все пак за твое успокоение иди!!!
На свекито след операция за отстраняване на матката и яйчниците и се получи така - оказа се , че е херния!!! В никакъв случай не се шашкай, може нищо да ти няма - но иди задължително на лекар и не чакай!!!
Дано всичко да е наред  Hug!

# 8
  • Мнения: 276
И аз имах токива топченца.Ходих на лекарката ,която ме оперира и каза,че това са масни образувание,който след време се разсейват.Не се притеснявай.

# 9
  • Мнения: 234
При мен белега също беше подут в началото,но с времето всичко се оправи.Сега след 10 години е равен с другата кожа,само дето си вижда,че го има.Но за всеки случай посети доктор.

# 10
С какви конци те шиха? Възможно е да дадеш реакция на конците. Случва се рядко, ама все пак....И ако питаш мен по-добре отиди на хирург - повече разбират от шевове.Дано да не е супорация.
Успехи Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 14 512
Успя ли да отидеш на лекар-питам защото и аз имам подутина до горния край, която ме наболява от време на време. На пипане е твърдо, направо ме е страх да отида пак на лекар-преживяванията ми в болницата не бяха от най-приятните.

# 12
  • Мнения: 288
И на мен ми беше подуто и леко "придърпваше",както се казва
Нормално е ,а и е минал само месец от операцията.Сега след 1г и8м дори не ми се забелязва белегът

Общи условия

Активация на акаунт