До каква възраст децата ви пиха АМ

  • 1 903
  • 42
  •   1
Отговори

Анкета

До каква възраст децата ви пиха АМ

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 24 юни 2007, 22:22

  • Мнения: 1 353
Търсих подобна тема но нищо не открих.Ако е имало подобна анкета моля да ме извините.Питам това защото моята дъщеря е на 1г. и 9м. и все още закусва АМ и за вечеря същото-няма изгледи скоро да се откаже.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Малко сме по-малки,но е същото и при нас-сутрин и вечер АМ.Докато сама не го откаже няма да го спирам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Дъщеря ми е на 2 години и малко и все още пие АМ сутрин и вечер. Понякога за закуска не иска нищо друго, но вечеря към 8 часа, млякото го пие към 9.30 в леглото.

# 3
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
След като стана на 2г.3м. му спрях АМ и започнах да давам вечер прясно мляко директно от бутилката в която го купувам.Пие го все още всяка вечер, а също и през деня в доста големи количества.

# 4
  • Мнения: 3 042
Мими пи АМ до 1г 1-2м, а след това минах на кисело. Това беше отдавна и тогава нямаше млека за над 1г. Пи го до 2г8м и тогава отказа да пие мляко. Сега много рядко пие прясно плодово мляко.
Злати пи /яде/ АМ до 2г 4-5м. Казвам яде, защото след годинката му го пробутвах 2 пъти на ден по 1 доза в другата храна. Сега много рядко пие прясно плодово мляко.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 397
До 1г. и половина, след което минахме на кисело и все още си пие кисело млекце  Peace

# 6
  • Мнения: 2 956
Все още пие АМ сутрин и вечер.На 1г. и 7м. е.
Ще му давам докато го иска.

# 7
  • малкия йеросалим
  • Мнения: 845
кики пие сутрин и вечер преди заспиване.пробвах се няколко пъти да пробутам кисело мляко ,но не стана.не смятам да я отказвам ,когато тя реши да спре тогава.

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Около годинката отказа АМ и започна да пие прясно.

# 9
  • Мнения: 1 187
До 1г.и 2м.

# 10
  • Мнения: 7 803
на 21 месеца, за закуска и вечеря има само АМ

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 240
След годинката давах АМ само вечер. Към 1г. и 6м.  обаче малкия почна да не харесва АМ и така се отказахме от него.
Искаше ми се да давам Нестле Джуниър поне до две годинки.

# 12
  • Мнения: 8 505
Малко след като навърши 2г отказа да го пие.

# 13
  • Мнения: 27 524
До година и половина, накрая с явно неудоволствие.
Радвай се, че пие.

# 14
  • Мнения: 1 425
На дъщеря ми давах до 2 г. Но като направи 1 г. Започнах да й давам млякото на Нестле. Сина ми е на 8 мес и половина и пие Аптамил 3.

Общи условия

Активация на акаунт