Тази вечер отказа да суче /на 1г и 3м/

  • 411
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 351
 Направо съм в шок Shocked. Такова нещо не ми се беше случвало. Приспах го с цица, както си му е редът и след около половин час той се събуди с рев. Прегърнах го, давам му да суче, а той се извива и пищи, все едно му давам нещо друго, не познатите хранилки Cry. Накрая го приспах на ръце, след 40 минути рев. Не знам на какво се дължи Sad. Възможно ли е да е от зъбите или пък по никое време да се е сетил, че е голям за кърмаче и да иска да се отбива newsm78. Или да е от нещо, което съм яла /пила/ newsm78. Много съм уплашена Cry. Дано не е нещо сериозно. Ще го наблюдавам да видя дали ще се повтори Sad.

# 1
  • Мнения: 4 242
Щом е инцидентно а и се е приспал преди това на гърда, едва ли е нещо сериозно. Успокой се да не би ти утре да го отблъснеш с напрежението което изпитваш, тъй като малките имат много чувствителни радари за нашите чувства.
Най- вероятно е сънувало нещо детето и се е уплашило или разстроило, за това се е дърпало, ще видиш че утре всичко ще е наред!

# 2
  • Мнения: 351
 Дано си прева! Направо ме е страх да си легна при него, да не се разреве отново Cry.

# 3
  • Мнения: 753
Моето бебче е на 8 мес. без 7 дена, това ни се е случвало във връзка със зъбките.
Според мене - не се бой!

# 4
  • Мнения: 4 242
Я легни спокойно до бебчо и му дай да засуче насън, потъркай зърното по устенцата, изцеди капчица млекце, виж какво ще се получи, ще се убедиш че всичко е наред. Само не се стягай!

# 5
  • Мнения: 351
 Подейства Peace. Явно наистина е сънувал нещо newsm78. После цяла нощ ми вися по циците, както обикновено Grinning.
 Благодаря   bouquet!

Общи условия

Активация на акаунт