Тайният живот на госпожа X

  • 3 019
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 629
Всички сме ССФ и нямаме тайни, но все пак, преди да разголим души и тела пред благоверните, какво правехте с тайните? Пишете ли в дневник? Блог? Лична драма? Споделяте ли с приятел/ка? Или ги заравяте дълбоко, дълбоко, и само регулярно забърсвате праха?

# 1
# 2
  • Мнения: 6 155
Затварям ги далбоко. Даже и прах не бърша...че много пушилка се вдига Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 113
Госпожа Х заравя дълбоко, толкова дълбоко, че понякога забравя къде точно.

# 4
  • Мнения: X
Заравям дълбоко.До сега не съм намерила човека, на който мога да споделя и най-съкровенните си тайни.

# 5
  • Мнения: 5 877
Класически случай. Копая дълбока яма и казвам тайната там, а после тръстиките ми я издават.
Мюррррр, ти си за писател.

# 6
  • Мнения: 1 629
Е, не ми казвайте, че не ви напира понякога да изпуснете водата от дълбокия кладенец. Как? Къде, къде?

# 7
  • Мнения: 5 877
Едно време не пазех тайни. Която се опази сама - добре.

# 8
  • Мнения: 1 629
Ех, едно изключение ще да има и веднага ще се прояви да развали статистиката  Crazy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Абе на приятелки казвам. Сега, не може достойни истории да останат егоистично пазени само в ума ми  Grinning

# 10
  • Мнения: 6 155
Е, не ми казвайте, че не ви напира понякога да изпуснете водата от дълбокия кладенец. Как? Къде, къде?

Нищо не напира да излиза Naughty Някои неща напират да влизат...но къде и как не казвам Mr. Green

Не чак такива "тайни" споделям с приятелки, но сериозни нещо - тц Crossing Arms

# 11
  • Мнения: 5 877
Единствената тайна, която си струва да опазиш, е скучният живот Simple Smile

Но пък може да се потвори наистина върху нетрадиционни начини да кажеш "цар Мидас има кози уши"
Писмо в бутилка
листчета в китайски кифлички с късметчета
Написани с пръст по запотеното стъкло на автобуса
Прикрити с фикция. Затова съществува литературата, в известен смисъл.
Музика. Още по-хубаво. Тайни-симфонии, треш метъл тайни, тайни фадо, индъстриъл тайни, поп-тайни...
хм. може би интернет ни е лишил от мотивите да бъдем изобретателни.

Последна редакция: чт, 24 май 2007, 16:54 от Aнда

# 12
  • София
  • Мнения: 2 079
Заравям ги дълбоко!  Crossing ArmsНе казвам и не разказвам много за себе си  .....  Blush
Но някои отчасти разказвам на приятелки, на колежките си .....  Flutter
Който се интересува от мен може винаги да разбере за моя таен живот ....  Crazy

# 13
  • Мнения: 1 629
Под тайни, да предположим, че имам предвид и онези неприятни мисли за другите, които не ни отиват на алтруистичната натура. Тях какво ги правим?

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Тях - на кю. Аз ли да те уча сега  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт