Обичат ли мъжете Ви постни яденета?

  • 3 983
  • 74
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 4 294
Това е въпроса ми. Нашият татко не може без месо  Naughty
Като готвя боб, леща, пълнени тиквички със сирене и яйца, картофен огретен, картофени кюфтета, пържени тиквички и други трябва да има винаги било то кренвирши,  пържени кюфтенца, наденица, дори може само салам, обичаме варено пушения "Бургас" на Тандем.
Манджа без месо не върви у дома, а при вас как е  newsm78

Ето сега има вече пресни картофи, тиквички, зелени чушки на пазара, от които стават чудесни леки яденета, но моя мъж не може да се нахрани без месце  Wink

А Вашите мъже обичат ли постни яденета  newsm78

# 1
  • Мнения: 187
 LaughingИ у нас е същата картинка. Иска все "драно" да яде, а не "брано". #2gunfire

# 2
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Твърдо НьЕ!  Crossing Arms ooooh!
Точно затова понякога имаме караници - без месо яде единствено яйцата - сигурно защото от тях се излюпват пилетата Mr. Green  Прилъгвам  го да ги яде на омлет  със сирене и някаква салата и така има мир и без месо.
Преди няколко дена една приятелка пита :"Какво яде мъжът ти?"
Отговорих "Месо, салами, месо, наденички и кърначе, месо..." Тук тя ме прекъсна със смях "Достатъчно, разбрахме се!" smile3532

# 3
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Обича, да.
Днес даже си е поръчал за вечеря да му направя постен гювеч в гърне.

# 4
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Обича всичко,само да е вкусно.

# 5
  • в старата къща на село.(ехххххххххххх мечтииии)
  • Мнения: 425
И моя обича.А аз съм много доволна,защото изобщо не ми се нрави все меса да ям.Лятото у дома може да го изкараме на пържени тиквички и овчарски гювеч без изобщо да има недоволни,изключая малкия които се прехранва от доста време на сам само с кашкавал и мляко(месо едва го прилъгваме да хапне и то само ако е кюфте или някой луканка на сандвичите).С една дума не мога изобщо да се оплача. Peace

# 6
  • Мнения: 188
Не обича. Казва, че ако яде постно след 1 час бил пак гладен Crazy
И на мен хич не ми се нрави, аз обичам постни манджички, но не ми се правят само за мен  ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Не обича. Казва, че ако яде постно след 1 час бил пак гладен Crazy
И на мен хич не ми се нрави, аз обичам постни манджички, но не ми се правят само за мен  ooooh!

Същият е като моя, с постно все едно не е ял и оставал гладен  Crossing Arms
А аз обичам постни манджи  Laughing

# 8
  • Мнения: 1 352
Не, нито пък аз!
Ние сме семейство вълци.

# 9
  • Мнения: 1 427
Обича, де ще ходи! При жена вегетарианка няма друг избор, често му се случва. Но не се оплаква!

# 10
  • София
  • Мнения: 3 610
Определено,да,макар,че същото мога да кажа и за пържоли  Wink .Определено немога да се оплача,яде и неща които другите в сем.не ги искаме  Hug Освен това,той основно измисля менюто в къщи,като винаги редуваме постно и месно.

# 11
  • Мнения: 2 724
Дори не си прави труда да ги опита  Close

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Не обича нищо без месо Simple SmileНо аз също не обичам постни манджи!

# 13
  • Мнения: 7 474
Винаги търси мръвка моя  Laughing , но няма проблем и постно яде, къде ще ходи  Laughing

# 14
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Постното е винаги гарнирано, ако не с нещо на кокал, поне с колбас. Rolling Eyes
А аз съм лактоововегетарианец ooooh! ooooh! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт