Съботно-неделни занимания за нашите деца

  • 1 315
  • 2
  •   1
Отговори
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Започвам тази тема, защото се надявам да намеря полезни съвети, идеи и предложения.   Thinking

Понякога ми се иска в събота и неделя да има някаква целодневна занималня за малките деца, в която да ги оставям при нужда.

Не става въпрос за почасовите детски центрове от рода на Патиланци, а за целодневни, все едно са били на градина или ясла.

Работя през седмицата и единственото време, в което мога да свърша нещо полезно вкъщи са съботите и неделите. Представете си  цялостно почистване, отворени широко прозорци, или пък опит за внасяне на порядък в играчките  и два дребосъка, които ходят напред назад, катерят се по прозорците, с удоволствие вадят всичко от гардероба, след като е било току що изгладено и сгънато и ..... вие знаете на какво са способни. Mr. Green

Нуждая се от почивка и да остана насаме със себе си, а с двете малки деца, това е почти невъзможно.   Sad

Проучих въпроса за София и видях, че има няколко детски центъра, които предлагат подобно нещо. Когато се обадих обаче, се оказа че нямали достатъчно желаещи и затова не предлагат вече такива услуги.

Мислех за детегледачка, но варианта не е подходящ, защото това значи, че те пак ще вилнеят вкъщи.

Таткото винаги е "много зает" и обикновено отсъства.  #2gunfire 

Помагайтееее #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз пък нямам търпение да дойдат събота и неделя, за да съм по цял ден на разходки, пазар и занимания с децата ми. Примирила съм се, а и не си давам много зор с домакинстването. Подреждам и чистя и през седмицата по малко. Време за себе си - когато спят, когато понякога ги пратя при бабите, когато тръгнат на градина и училище.

# 2
  • Мнения: 1 568
Наеми жена да чисти и глади. Ще ти излезе толкова колкото и целодневната занималня, но ти вместо да търкаш с парцала, ще прекараш ценно време с децата.

Общи условия

Активация на акаунт