Коментарите около коремчетата ни

  • 1 495
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Здравейте момичета.Нервирате ли се когато ваши приятели или познати се правят на много дебели и се жалват а всъщност са слаби и даже с готини телца.Аз се ядосвам много.Не съм дебела-164см,55 кг.но коремче си имам.Едната ми приятелка е доста над нормата а другата е с размери на манекен,та тази слабата постоянно намила,че имала корем(повярвайте плоска е).Понякога си мисля,че го прави нарочно,за да може да и казваме колко е готина.Не се ли усеща,че обижда другите?И един пример-аз не ходя,поне засега с открит корем,понеже смятам,че не е мн.красиво а тя почти винаги.
не бих искала да коментирам това с познати,защото аз държа на приятелите си и не ги обсъждам,но  бих искала да разбера дали и на вас ви се е случвало подобно нещо?

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
  Според мен е въпрос на разбиране, т.е. имало е случаи в които съм била болезнено слаба, всички са ми казвали, че ще се счупя, че не изглеждам добре, нямам вид на здрав човек, но аз се виждах пухкава...на 166 см, 47 кг определено не стоят пухкаво, но наистина се възприемах така. Колкото и да ми говореха, че трябва да напълнея аз си знаех своето. Не съм  просила комплименти,  така се чувствах това казвах.
   След известно време качих две-три килца и като си гледам снимки от слабия ми период и от този в който съм 50 определено се харесвам като по-загладена, но тогава дума не давах да ми се обели.
   Приеми, че приятелката ти се вижда точно така както описва и не се нервирай излишно.

# 2
  • Мнения: 8 505
Не,не се нервя.Ни най-малко.
Това,че е слаба,не пречи тя да не се харесва.Колкото и невероятно да ти звучи.А ако наистина го прави,за да и повдигате самочувствието и ако наистина ти е приятелка,не виждам какво ти пречи да и го кажеш.Все пак приятелството трябва да може да издържа и на критика,иначе не би било такова.

# 3
  • Мнения: 5 622
Никой не се прави. И аз като почна да се жалвам, си мислят, че едва ли не го правя нарочно, даже съм чувала коментари, че съм си просела  комплименти  hahaha

Нищо подобно. На някой може да му изглеждам много слаба, перфектна даже, но аз лично си знам недостатъците и местата където трупам. Така че даже околните да си мислят нещо, то може да не е съвсем така . Пък и аз като имам кусури, много ясно, че ще ги скрия, няма да ходя с тях на преден план и с надпис на челото  Wink

# 4
  • Мнения: 1 027
Понякога и аз се дразня на такива хора, но като се замисля GOLDEN ROSE е права. А и аз имам още коремче от раждането, но си го крия и другите не го виждат толкова и ме питат как съм го свалила  Whistling

# 5
  • Мнения: 1 243
...На някой може да му изглеждам много слаба, перфектна даже, но аз лично си знам недостатъците и местата където трупам. Така че даже околните да си мислят нещо, то може да не е съвсем така . Пък и аз като имам кусури, много ясно, че ще ги скрия, няма да ходя с тях на преден план и с надпис на челото  Wink

Същото се отнася и за мен! Peace

# 6
  • Мнения: X
Когато качвам, качвам на корем и любовни дръжки Blush Аз си знам как се подувам и тъй като по принцип коремът ми е плосък, при едно такова подуване, другите ме виждат нормална, докато за себе си съм пухкава. Не го натъртвам обаче никому и не си прося комплименти. Ако аз не си харесвам нещо, няма кой да ме убеди, че не съм права и обратното. Всеки с критериите си Peace

# 7
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Преди 5 години бях УЖАСНО слаба. 172 см, движех се между 50 и 51 кг. Но никога не съм имала стегнато коремче, а много ми се искаше. И,  естествено, се оплаквах от тази "несправедливост ", в моите очи това си беше огромен недостатък.

# 8
  • Мнения: 1 234
Имам коремче от няколко години и няма махане TiredИ аз като като zizi top качвам в корема и любовните дръжки BlushВнимавам какво ям,не ходя с къси дрехи,че да се вижда коремчето.Иначе ако ям нещо по-мазно и тежко като храна така се надувам,че два пъти са ме питали дали съм бременна #Crazy 55 кг съм,170 висока,само едното коремче дето имам,и все пак се чувствам малко дебеличка-всичко е до собствено усещане.Колкото и да ми казват,че съм слаба аз като се чувстрам така,нищо не може да ме убеди Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 211
Ами според мен някои жени наистина постоянно се чувстват дебели, грозни, това си е комплекс за мен. Мен ме дразни това поведение у приятелките ми не защото трябва да ги убеждавам, че са готини , а защото са ми скъпи и пилеят ужасно много време в упреци към себе си вместо да се чувстват щастливи. И аз преди бях така, но коренно си промених възгледите и реших да се чувствам секси независимо, че съм качила 5 кг или, че съм изяла една вафла примерно. Обедила съм се , че това дали си харесван зависи много повече от това дали сам се харесваш, а не от това, че примерно имаш целулит или корем. И ако правя нещо като диета ели да спортувам е за удоволствие.

# 10
  • Мнения: 1 234
Обедила съм се , че това дали си харесван зависи много повече от това дали сам се харесваш, а не от това, че примерно имаш целулит или корем.

  202uu newsm10

# 11
  • Мнения: 1 243
Обедила съм се , че това дали си харесван зависи много повече от това дали сам се харесваш, а не от това, че примерно имаш целулит или корем.

  202uu newsm10

Абе хубаво е всеки да има някаква мярка в харесването на своята особа, че ако не - тогава отиваме в другата крайност и ставаме леко смешни. Имах една позната, която си беше откровено пълна и постоянно повтаряше, че не ще да се облича предизвикателно, щото мъжете тогава нацяло щели да припаднат по нея, нямало отърване от тях, писнало и от палави погледи и т.н. Което честно казано не беше истина, но явно в нейните очи нещата са били така...Абе знам ли и аз! ОФФ: Това не е пост с/у пълните жени! Peace

# 12
  • Мнения: 1 234

Bellucci ,съгласна съм с теб  Peace,но тук не става въпрос за неоправдано самочувствие и надценяване не физическите  данни,а за едно осъзнато и напълно реално светоусещане.Няма нищо лошо ако просто имаш добра самооценка за себе си Hug,лошо е да имаш неоправдано самочувствие,както това на приятелката ти.Номера в да си знаеш недостатъците,да ги прикриваш и въпреки това да се харесваш,без постоянно да го казваш на другите и да си вирваш носа така,че като завали да събираш дъждовна вода  Grinning

# 13
  • Мнения: 9 063
Всъщност, ако хората бяха по-съобразителни, нямаше да има подобни неловки ситуации.
За какво говоря: една 70 кг. жена, с корем и паласки и една 50 кг. с малко коремче - втората трябва да съобрази, че пред 70 кг. жена е нелепо да се жалва, че е дебела. Ако е в компания от 50 килограмови - да се жалва на воля колкото й душа иска.

# 14
  • Мнения: 96
Всъщност, ако хората бяха по-съобразителни, нямаше да има подобни неловки ситуации.
За какво говоря: една 70 кг. жена, с корем и паласки и една 50 кг. с малко коремче - втората трябва да съобрази, че пред 70 кг. жена е нелепо да се жалва, че е дебела. Ако е в компания от 50 килограмови - да се жалва на воля колкото й душа иска.
Всъщност като пусках темата имах точно това впредвид.На мен ми става малко кофти,заради пълничката ми приятелка,която и без това няма голямо самочувствие,а пък след подобен коментар направо е срината.

Общи условия

Активация на акаунт