Jedem Tierchen sein Plaisirchen! [DE #29]

  • 11 942
  • 299
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 605
Хайде муттис на новата тема, няма да губя място да я раzкрасявам  Whistling

# 1
# 2
  • Мнения: 4 138
леле, щях да си счупя крак от бързане. първа съм. кефкефкеф.
днеска не съм на себе си, не ми обръщайте внимание. инак знаете, че съм незлобливо същество с плетка. обаче са ме налазили карираните мишоци.

# 3
  • Мнения: 2 907
Супер заглавие Татянке!

Не ми се хвалете с бдсм, моля. Аз не че съм спец, но вероятно съм била по-често на такива мероприятия от вас  Wink

И маймуно, девот не съм изобщо. Но и желая да бъда доминирана овреме навреме  Grinning

Аз тази вечер ще се размажа като прасе - вече отдавна минах на вино. Започва да ми става леко зле... Ето ви три снимки отпреди малко с мен и дребито : http://good-times.webshots.com/photo/2579747990089315803gkLIcq
гледате тази плюс следващите две и не забравяйте да видите какво се вижда на компютъра  Laughing

# 4
  • Мнения: 3 423
Леле, за плезирхени ще иде реч.
Тук съм. Но първо плезирхен на
синеца, че и той е човек, и той
цица иска. Ай, докукане, Торкемадки!

# 5
  • Мнения: 4 138
леле ква е сладка бубатааааааааааа. пак ставам човек и се умилявам. адски сладуресто дете, живо и здраво да ти е мистик.

# 6
  • Мнения: 677
Моля за превод, че много тъпо да пиша в тема, на която не разбирам заглавието, еншулдиген зи бите!
Мистик, била в Париж не те прави Парижанка, нали?
Мата, ти с Гучито ли живеееш?

# 7
  • Мнения: 4 138
сопранов, трябва да съм луда да живея с гучито. аз по хубави мъже не си падам. моя го има някъде по снимките на подписа.
ами в общи линии ще ти направя превод по смисъл. всекиму своето. или по точно, кой каквото харесва. обичам този израз, признак на толерантност е.

# 8
  • Мнения: 1 242
Сопранов, образно казано За всеки по нещо. Буквално - На всяко животинче, неговото си удоволствие.
Приемам корекции и други предложения. За Сопранов не мога да кажа, мисля, че и това го задоволява.

Космато, не ми взимай думите от устата! Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 138
откакто ви познавам, за първи път съжалявам, че отказах алкохола. с някои от вас бих се напила с кеф. кат прасе.

# 10
  • Мнения: 677
Сопран е задоволен, за сега..Фернщейннах аз  Grinning Данке!
Вен шон-ден шон - ми е любима немска на мен..
В тази тема всички ли сте виждали снимките си? Без култа де  Simple Smile
Мата, наздраве!

# 11
  • Мнения: 1 242
В тази тема всички ли сте виждали снимките си? Без култа де  Simple Smile
Аз моите съм си. Много пъти. Предимно себе си гледам. Обичам се. Laughing

Култа Лиса, мисля, и тя се е виждала на снимки. Явно затова и не дава повече да я снимат. Laughing

ОК. Сега без майтап. Кой каквото е поискал да покаже съм го разгледала с голям интерес. Любопитна съм. Mr. Green

П.П. Гледайки се отново в аватара, забелязах промяна. От категория мамуна-ентусиаст съм преминала в мамуна-потребител. Ще се опитам да се държа подобаващо!
Да ми е честита новата петилетка!

# 12
  • Мнения: 4 138
мамунке, честит юбилей. 500. сипи по едно........аз и без тва съм надрусана с аулина.
и аз съм видяла де що има снимки. приятно ми е да знам кого чета и да го свързвам със снимката.
демек и образ и звук.

# 13
  • Мнения: 2 907
Мистик, била в Париж не те прави Парижанка, нали?


Моля да ми обясниш какво означава, щото не забравяй, че аз съм  от малкото във форума, които са от много отдавна извън България. Разбирай повече от 15 години, не винаги разбирам българските остроумия  Laughing Laughing Laughing

# 14
  • Мнения: 1 636
Малеее  ooooh!,човек да не тръгне едни еклери да прави.Тамън иz,етох последните 4 страниzи и си мисля,оф най_после успях и накрая Щях да падна като видях и на Татяна поста  Whistling
Вече zабравих какво Ще пи6а.СеЩам се само zа нутелата,да Мате,и аz имам едни спомениии  Crazy
Мистик и Мата,искам и аz на ва6ата среЩа.На zакуска бира с zаzа бе6е снимката,от която се впе,атлих и ре6их,че много добре Ще се раzбираме  Mr. Green
Мате,ти си откаzала алкохолът,а той откаzал ли се е от теб?Хайде zамисли се.Че беzалкохолна вайсбира ...  Sick
Приятелке,хвана ме натясно с пасаторът.Аz мога само кухени,торти и т.н. да правя,zа тях не полzвам пасатор.Мартин като бе6е бебе купихме един,който zа 3_4 год.макс.10 пъти го пуснахме и той се раzвали.Не помня какъв бе6е.На деzата само бурканчета и мъгът ми като готви.
Отивам да въведа ред в кухнята и Ще дойда да прочета следваЩите 3 страниzи,които сигурно Ще напи6ете zа това врмее.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Снимките си ги махнах,след като чух колко раzхварляно било в нас  Thinking
Внимание, докато пишехте, в темата бе публикуван нов отговор.

Общи условия

Активация на акаунт