Ямакаши .

  • 1 311
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 079
Вървя по улиците и гледам , тийновете се хвърлят ,като побеснели по улиците .А се оказва ,че това е вид спорт - Ямакаши .http://vbox7.com/play:740c0df1

# 1
  • Мнения: 25 447
За теб майтап, за мен трагедия...  Tired
Freerun или parcour.  ooooh!

Какво сте видели вие още...

# 2
  • Мнения: X
А синът ми е полудял по Паркур(незнам дали така се казваше Embarassed)

Само се чудя кой ден ще си дойде със счупена ръка или крак,не дай си боже глава!  ooooh!

# 3
  • Мнения: 1 079
Как`Сийка , това си мислех .Мойте ,като достигнат тази възраст сигурно ще си правят крила да летят.Подготвям се ..На мен ми харесва това но ми се струва опасно .Поне каски да слагат  ooooh!

# 4
  • UK
  • Мнения: 3 959
То паркур-а е същото. Един мой стар познайник, понастоящем колега от НБУ (от друга специалност, слава Богу), скоро направи един филм за това - Паркур - начин на живот, с някаква подкрепа на НБУ, мн е зле. Като цяло не ми харесва - като всяка нова глупашка мода.

# 5
  • Мнения: 7 107
Детето на близки лежа в Пирогов. Уж тренирал под надзора на специалисти на "Герена". Лудостта по този спорт още го тресе. 

# 6
  • Мнения: 25 447
На мен ми харесва това но ми се струва опасно .Поне каски да слагат  ooooh!

И на мен ми харесва, но да го гледам на филм и да се изпълнява от акробати.
Ама върви обяснявай на луд тийн колко часове тренировки трябват, за да постигнеш това?
Според него си идва едва ли не от голото желание само.
 Умирам от ужас да не се потроши някъде, скъсаните маратонки и дрехи съм ги прежалила вече.
А за каски и наколенки - забрави.

# 7
  • Мнения: 1 079
Земна акробатика му е решението .Ако се навие обаче .Там ще ги учат квалифицирани кадри поне .

Общи условия

Активация на акаунт