Захраних на 1 месец.Ами сега?

  • 2 978
  • 46
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 343
По препо ръка на педиатър дадох на сина си сок от 1 месец,прие го много добре,дори искаше още.От миналата седмица ядем плодови пюрета,но по малко.Сега от форума разбирам,че много съм подранила.Да продължавам ли,или да спирам захранването,или просто да останем на този етап,без да въвеждам нови храни?Посъветвайте ме! newsm12

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 891
Мънички сте още.Сега само от мляко има нужда детето.Според мен е рано за нови храни.

# 2
  • Мнения: 8 505
Независимо дали ще спреш да даваш сокове и пюрета,захранването вече е факт.Не въвеждай нови храни.

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Спри до тук Peaceи изчакай детето да стане на 5-6 месеца и тогава ще продължиш със захранването!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 512
Спри според мен

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Тази вечер го обсъдихме с мъжа ми и решихме,че така и ще направим-спираме до тук.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Браво за решението.Бебчо нищо няма да загуби,напротив само ще спечели.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 1 423
Тази вечер го обсъдихме с мъжа ми и решихме,че така и ще направим-спираме до тук.
Много правилно  Peace

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Искам да ви питам мили мами,смятате ли,ч е съм навредила на детето си и кога да премина на 5 хранения. smile3518

# 10
  • Мнения: 1 986
  Не мисля,че си му навредила-кой знае колко дълго не си давала PeaceА това,колко хранения ще има бебчо,зависи изцяло от него WinkПри всяко дете е различно-напр. моята дъщеря вече се храни 4 пъти на ден,други на тази възраст-още ядат по 6 пъти....Води се по детето Peace

# 11
  • Мнения: 667
Не смятам, че си навредила, аз по твоята схема съм захранвала дъщеря си. Едно време всички деца се захранваха така.
Сега със сина си захраних на 5 месеца.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 343
Благодаря!Бях се притеснила,като четох какви последствия може да има?Но все още съм малко объркана,затова чакам мнения.

# 13
  • Мнения: 676
Аз  не мисля,че ще има някакви последствия-аз лично започнах захранването на 2м.Ако детето ще има алергии ще ги има и на 1г. да го захраниш.

# 14
  • Мнения: 277
Тази вечер го обсъдихме с мъжа ми и решихме,че така и ще направим-спираме до тук.
Ами по-добре късно отколкото никога....
Но на въпроса:"Захраних на 1 месец.Ами сега?" .........спонтанно ми иде да отговоря: Тройка кебабчета и шкембе чорба с мноооооооого чесън!
Това е шега разбира се, надявам се да не се обидиш! Разрови се в БИБЛИОТЕКА и избери най-подходящата схема на захранване за вас! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт