"Животът е кратък" - в кои случаи си го повтаряте...

  • 1 091
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 212
Прихвана ме и мен вълната "животът е кратък" и призивите да се омъжиме/оженим или разведем... та се замислих кога ми се налага да си го повтарям този прословут израз... Напоследък май все по-често...
Когато трябва да си купите поредната калорична бомба, когато трябва да си купите нещо по-така разглезващо, когато .... в кои случаи "животът е кратък" ви мотивира....

Нещо не мога да си изразя ясно мисълта, но се надявам да ме разбрахте...защо и кога ни е небохдоимо да си казваме "животът е кратък, затова......"

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Като се поддавам на изкушения  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 577
Като се поддавам на изкушения  Grinning

секс изкушения ли?  Blush

# 3
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Когато се скатавам от работа.
Когато ми се излежава.
Когато гледам как растат децата.

...май доста често:)

# 4
  • Мнения: 2 212
Като се поддавам на изкушения  Grinning

да де, баш  Laughing Laughing Laughing и аз тогава или си казвам - за да устоиш на изкушенито, трябва да му се отдадеш.......ама напоследък забелзвам, че те изкушенията били безкрайно много бе ...... ooooh!

Като се поддавам на изкушения  Grinning

секс изкушения ли?  Blush

а така, Върдж, и аз искам повече подробности... иначе принципно е ясно  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 677
Когато се чудя, дали да си поръчам още едно малко..
Веднага поръчвам!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Вергилийо, нямаш ли си работа, докато детето е при баба ти  Laughing
Всъщност, отдавна не съм си го казвала това за краткия живот, явно съм станала....ахедонистична? (поздрав за Чандрето  Wink )

# 7
  • Мнения: 765
Всеки ден , наистина всеки ден .
Някак си винаги го нося това у себе си и когато се отпусна лампичката светва . Радвам се , че не живея с чуството за вечност .

# 8
  • Мнения: 2 212
Аз пък напоследък явно съм станала противоположното на ахедонистична /копирах го, признвам си - даже не мога да го напиша  Blush/ и започнах лееекииинкооо да се притеснявам - що толкова често ми се налага да се 'оправдавам', че животът бил кратък...и май след всяко повторение и последващо действие си го скъсявам все повече  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 750
Сопранов кат говори за малкото...аз си повтарям, че живота е кратък, баш преди да си го поръчам и... не си го поръчвам, щот живота е кратък Laughing

# 10
  • Мнения: 179
Не си го задавам. Живея, нещо, като втори живот. Тогава бях малка и не съм имала възможността, да оценя важността на времето. Лошото е, че от 3 години насам, съм в нещо, като застой. През септември ще навърша 28г, а когато ми се налага, да си кажа годините...24. Това е първото нещо, което ми изниква в главата. Естествено, не го казвам, но задължително ми е на устата. 24...
 Тогава промених малкия си свят, в който живеех. Нищо конкретно, просто поредица от случки, ме накараха, да променя хода на събитията около мен.
 24...


П.С. Колко ли още ще съм на 24 !?! newsm78 Simple Smile

# 11
  • Мнения: 27 524
Когато си търся оправдание. Не е правилно.

# 12
  • Мнения: 6 167
когато гледам умиращ човек.
както е в момента.
просто ти се забиват в мозъка уроците какво има смисъл и колко време имаме да го постигнем.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
Често си го казвам. Особено като гледам как расте дъщеря ми. И защото наистина знам колко е кратък животът.

# 14
  • Мнения: 6 417
Когато трябва да взема важно решение и се колебая... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт