Разрешиха на египтянки да кърмят колегите си

  • 933
  • 12
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Ето я и статията по въпроса:

http://www.dnes.bg/article.php?id=36677

вашият коментар  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 896
Според мен изобщо не е вярно - първо в Египет голяма част от жените изобщо не носят хиджаб и носенето му на много места - например в държавната телевизия - е забранено.
Може и да е имало подобно изявление от някой пишман ислямски теолог, но не вярвам това да значи, че баш работещите жени ще тръгнат да кърмят колегите си - това е по-скоро иронично предложение.
Малко на напън за жълта публикация ми бие цялата работа от страна на dnes.bg или не са си прочели и доразбрали добре източника.

# 2
  • В заешката дупка
  • Мнения: 4 885
Няма такова нещо. Авторът на фатвата даже си е взел думите назад и се е извинил на обществото, обяснаявайки че е изтълкувал неправилно някакъв релегиозен текст.

Един бърз гугъл сърч дава инфо по въпроса.

# 3
  • Мнения: 1 432
Тва е абсурдно ,даже малко дебилно  Crazy

# 4
  • София
  • Мнения: 1 941
Тва е абсурдно ,даже малко дебилно  Crazy
направо Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 3 760
На мен ми звучи като ирония  Wink Ама те там не са с нашето чувство за хумор.

# 6
  • Мнения: 875
 Joy
нали никой не си мисли, че е сериозно

# 7
  • Мнения: 3 034
 hahaha много яко - идва колегата при колежката да й каже нещо важно във връзка с работата и тя му запушва устата с цица... Joy

# 8
  • Мнения: 19
На мен ми се струва че това е мярка срещу разголването на работното място. Знаете че там е особено отношенито към откритите части на женското тяло. Така го възприемам аз.

# 9
  • Мнения: 385
и аз така мисля. Защото нали се сещате че няма начин да си кърмат колегите, все едно казват - никога не могат да са в една стая жена и мъж...
но най-вероятно е така както казва Червената Кралица

# 10
  • Мнения: 348
 hahaha hahaha hahaha Аз пък го разбирам по друг начин. Може да е в една стая с него само ако и е син. Другото е абсурдно. Просто е написано така че да не стане ясно  hahaha

# 11
  • Мнения: 336
Може и да греша, но аз разбирам въпроса на Devil In Disguise не толкова обърнат към конкретния контекст, колкото принципно - за това една майка кърмачка да кърми мъж, независимо в какви отношения е с него.
Мислех да пускам една по-друга тема и може би ще го направя в някакъв момент. А именно - бихте ли кърмили чуждо бебе (на роднина, приятелка, майка в беда от форума и пр.) На този въпрос, както и на това една майка да дава гърдите и млякото си на който и да било друг, освен на детето си, аз гледам негативно.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 057
Малко извън темата, за което моля да ми простите Simple Smile

...Мислех да пускам една по-друга тема и може би ще го направя в някакъв момент. А именно - бихте ли кърмили чуждо бебе (на роднина, приятелка, майка в беда от форума и пр.) На този въпрос, както и на това една майка да дава гърдите и млякото си на който и да било друг, освен на детето си, аз гледам негативно.

Имаше преди време подобна тема. Ако не ме лъже паметта, повечето майки бяха отговорили, че биха кърмили чуждо бебе, но не биха дали своето... да го кърми друга...

Общи условия

Активация на акаунт