УЖАСЕН КОСОПАД-ПОМОГНЕТЕ

  • 710
  • 11
  •   1
Отговори
МНОГО МИ ПАДА КОСАТА.КАЖЕТЕ КАКВО ДА ПРАВЯ.ПРОБВАХ С АМПУЛИ -НЕ СТАВА.

# 1
  • Мнения: 1 282
Аз съм доволна от Себорал форте.

# 2
  • Мнения: 1 668
Пусни търсачката има много теми по въпроса, и аэ съм така в момента Sad

# 3
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
на мен ми помогна Ревалид - ползвахтаблетки за пиене, шампоан и балсам

# 4
  • Мнения: 7 201
Сок от кромид лук се втрива в корените на косата.Мирише кофти,но пък има ефект! smile3521

# 5
  • Мнения: 730
Потърси и вътрешни причини за косопада-хормонални смущения например.

# 6
  • варна
  • Мнения: 193
керастас имат един невероятен шампоан за косопад. ползвах го след първото раждане- имаше невероятен ефект. чак се виждаше новопоникналата коса. сега след раждането пак имах такъв проблем- за 2седмици проблемът е решен. определено това е решението за мен

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
След измиване с подходящ шампоан, косата се облива с отвара от брашлян. Помага и поне не мирише. Ххехехехех

# 8
  • Мнения: 1 440
Аз съм с две ръце за шампоана на Фито - Фитосиан и ампулите против косопад PeaceРезултатът беше след 3 седмици Party

# 9
  • Мнения: 201
Косопадът в повечето случаи е външна проява или симптом на някакъв дефицит в организма. По-добре се консултирай с кожен лекар, който най-адекватно би предписал шампоани, ампули или витамини, а при нужда би те изпратил и на изследвания, които да установят причината за косопада. Иначе можеш паралелно с това да си правиш и подходящи маски, виж с търсачката.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 23:43 от Миа

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 526
Преди време си правих маска на косата от 1 с.л. спиртен извлек от прополис, 1 с.л.мед и 1 с.л. рициново масло. Престоява около 45 минути. Правих тази процедура 2 пъти в седмицата и за около 3 седмици косопада спря.

# 11
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
аз имам кошмарен и пантогар ми помогна - хапчета - още първата седмица
ако косопада ми не е на пссихосоматична основа - значи помага
хапчетат са скъпи - за месеца 40лв, но пък може да пробваш две седмици и да видиш - не че ставало бързо, но поне аз успях
освен ако пак казвам - при мен не е на психична основа и от мензиса

Общи условия

Активация на акаунт