Спирате ли на пешеходна пътека тип зебра като шофирате и защо?

  • 3 631
  • 35
  •   1
Отговори
Аз лично имам желание да спирам и го правя често ,но не и на булевардите където движението е много бързо ,защото ако спра усещам че ще объркам цялата система Mr. Green
 веднага зад мен ще стане верижна катастрофа,а пешеходците докато се накумят дали да ти минат пред колата или не(явно си мислят че нарочно спираш за да може с кеф да ги смачкаш отблизо),може да отнесеш сума ти псувни изотзад.
Иначе съм за културата на пътя!!!

# 1
  • Мнения: 7 837
Защото, най-малкото, глобата е около стотарка...

# 2
  • Мнения: 2 407
Когато мога спирам.

# 3
  • Мнения: 1 520

 Peace

Винаги когато имам възможност да спра и не застрашавам нито пешеходци, нито автомобилисти. Старая се.

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 22:30 от SmaRt

# 4
  • Мнения: 2 401
Винаги спирам, ако я забележа  Laughing.   Не сериозно, винаги намалявам ако видя човек стъпил на платното (с това и колите отзад са предупредени), и съответно ако има пътека спирам.

# 5
  • Мнения: 410
 Спирам, когато мога и няма опасност да влязат в мен поне 2-3 коли. Дразня се, когато спра в лява лента  да речем и пешеходеца тръгне, а колегата от дясна лента реши, че няма да спре. Така е и рисковано за пешеходеца.
 И пешеходците ме нервят, когато спра специално и ги поканя приветливо с ръка да пресекат, че като се надуят и ме погледнат по пуяшки, без да имат намерение да свършат с разходката по зебрата в близките 20 минути.
 На майки с колички и дечица винаги спирам.

# 6
  • Мнения: 183
да,защото трябва а и съм и пешеходец и би ми било неприятно ако някой не спре Whistling

# 7
  • Мнения: 2 270
Спирам

# 8
  • Мнения: 158
И аз така...

# 9
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Когато няма да предизвикам някое ПТП  Thinking Защото аз ще спра, ама тия след мен може така да се наврат в мен ,че по-добре да не спирам. Все пак ако карам по-бавно и видя чакащи пешеходци спирам. Peace

# 10
  • Мнения: 4 390
Ако има чакащи пешеходци, да, спирам.

# 11
  • Мнения: 2 211
Спирам, ама сигурно защото от скоро съм шофьор Mr. Green.

# 12
  • Мнения: 7 474
Спирам обикновено, но преценявам ситуацията на момента  Thinking

# 13
  • Мнения: 750
На зебра задължително се спира. По правило. Извън правилото- само да не стане сакатлък,ако не се спре, че лошо. В Търново е адски трудно да се шофира. И кат се минава на зебра без спирачки преди туй- очите на 8, щот...

# 14
  • Мнения: 677
Тук трябваше да има анкета..Знам резултатите предварително..
След това идете и вижте кво става на някоя такава пътека..
Срам, срам, срам..

Общи условия

Активация на акаунт