Фризьорски салон в Дружба-Мами помагайте

  • 10 502
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 167
Здравейте мили Мами Party От скоро живееме в Дружба и хич не съм запозната с района.
 В петък сме на бал,за който съвсем бях изключила и естествено при моята фризьорка няма часове.
Много ви моля ,ако някой има тел-а на някой салон да пише  bouquet
 Не ми трябва нищо специално дори и случайно да ви е попаднал .
 Много ми е спешно. Много мерси предварително

# 1
  • Мнения: 120
Ще следя темата.  Peace

И аз съм в Дружба и ме интересува добър фризьорски салон. Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 194
Здравей Криси, аз живея в Дружба 2 и имам същия проблем. Мога да ти кажа 2 салона в Дружба 2, но не съм ги пробвал лично.
Единия се намира на "главната" улица - точно на кръстовището за Кауфланд. а втория  е в блока зад този салон....

иначе аз самата ходя в салон "Жани Де" до Руското посолство - срещу Плиска.... Малко е далеч но съм много доволна

# 3
  • Мнения: 120

Единия се намира на "главната" улица - точно на кръстовището за Кауфланд. а втория  е в блока зад този салон....

В този на кръстовището до Кауфланд приятелят ми ходи веднъж и не беше доволен от подстригването, за другия не знам.

# 4
Здравейте,

Ако ви се разхожда до Дружба1, в 104 блок (намира се на пътя към Аерогарата, висок бял блок с оранжеви балкони, точно на светофара на този път, от лявата страна посока летището) има салон за красота и фризьорката там е доста добра. Казва се Ива, доколкото знам има вече доста заети часове около абитурентските балове, но си мисля, че би могла да ви вмести някъде в графика си, Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 401
В Дружба 1 има салонче в един блок на улицата където върви тролея (до тръбите, отсечката от моста до кауфланд). Там има едно мургаво фризьорче - гениален е. 

# 6
  • Мнения: 2 401
Кристиян се казва фризьора.

# 7
  • София
  • Мнения: 418
АКО СТАВА ВЪПРОС ЗА ТОЗИ САЛОН ЗА КОЙТО СЕ СЕЩАМ - ТОВА МОМЧЕ НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛА СКОРО. мЪЖЪТ МИ СЕ ПОСТРИГВАШЕ ПРИ НЕГО И БЕШЕ СУПЕР ДОВОЛЕН.
иЗВИНЯВАМ СЕ,ЧЕ ЩЕ ПОЛЗВАМ ТЕМАТА, НО ИМАМ ВЪПРОС.
А НЯКОЯ КОЗМЕТИЧКА ЗА ПОЧИСТВАНЕ НА ЛИЦЕ ДА ИМА В РАЙОНА?

# 8
  • Мнения: 2 401
Доста отдавна не съм ходила там, възможно е да го няма вече, и без това винаги съм се чудела какво прави там като е толкова добър. Иначе там има и козметичка, но не препоръчвам, всичко останало вкл. другите фризьорки е пълна скръб.

# 9
  • Мнения: 21
мили дами аз си работя в къщи мога да ви направя косите тел-0897935347

# 10
да мами кристиан вече не работи там! Салона в дружба 1 се казва Нефертити даржи го моя приятелка казва се Стайка и също работи там като козметичка,много е добра!аз всеки път ходех при нея ама се преместих да живея в  центъра и ве4е ми е далече!тя и подстригва прави и страхотно -трайни сешоари!аз ви го препорачвам това е най- свестниат във дружба!И не взима скъпо сешоар 10лв, подстрижка 5лв поне според мене де.кажете отзиви ако отидете да пробвате!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт