Забременяване след раждане

  • 1 843
  • 19
  •   1
Отговори
Здравейте!Преди 4 месеца родих секцио.Все още не ми е дошъл цикъла и се притеснявам,че въпреки че се пазим при секс ако забременея няма как да разбера докато е още рано.Защото знам,че е опасно да се забременява толкова рано след секцио.как да следя положението?

# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Вземай предпазни мерки - друг начин няма. Ако кърмиш цикълът може да дойде доста по-късно.

# 2
  • Мнения: 5 362
Вземай предпазни мерки - друг начин няма.
smile3521 newsm10

# 3
  • Мнения: 5 026
Ако кърмиш цикълът може да дойде доста по-късно.
Не е задължително-на мен ми дойде 4 месец след раждането.

# 4
  • Мнения: 4 915
Правиш по 1 тест за бременност месечно. Wink И продължавате с пазенето.  Grinning 

# 5
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
Ами мисля, че най-разумно е да вземате възможно най-най-най-добрите предпазни мерки по време на секс и това е.  Peace
Но ако те притеснява само факта, че си родила скоро секцио, въпреки че минимума е 2 години за второ раждане след секцио, никой няма да ти попречи да си родиш второ и доста по-рано. Сега си има начини за достатъчно добъро наблюдение  на бременността дори и да забременееш ако си го искате не е никакъв проблем  Peace

# 6
  • Мнения: 423
Здравейте!Преди 4 месеца родих секцио.Все още не ми е дошъл цикъла и се притеснявам,че въпреки че се пазим при секс ако забременея няма как да разбера докато е още рано.Защото знам,че е опасно да се забременява толкова рано след секцио.как да следя положението?
Вземай всички необходими предпазни средства, защото аз забременях 1г. след като родих и ми се струваше много рано и направих аборт! Направи всичко възможно да не стигаш до там.

# 7
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 317
Ако кърмиш цикълът може да дойде доста по-късно.
Не е задължително-на мен ми дойде 4 месец след раждането.

Затова написах - може  Grinning

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Не се тревожи,много е вероятно да не си бременна.И моят цикъл доста закъсняваше и някои месеци ме е прескачал.Просто още не се е регулирал .

# 9
Благодаря на всички за отговорите HugПоследвах съвета на Free Soul и си направих тест.Е отрицателен е newsm10

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ами мисля, че най-разумно е да вземате възможно най-най-най-добрите предпазни мерки по време на секс и това е.  Peace
Но ако те притеснява само факта, че си родила скоро секцио, въпреки че минимума е 2 години за второ раждане след секцио, никой няма да ти попречи да си родиш второ и доста по-рано. Сега си има начини за достатъчно добъро наблюдение  на бременността дори и да забременееш ако си го искате не е никакъв проблем  Peace
така е!  Peace

# 11
  • Мнения: 683
Благодаря на всички за отговорите HugПоследвах съвета на Free Soul и си направих тест.Е отрицателен е newsm10
Браво. Остава да засилите пазенето.

# 12
  • Мнения: 157
Момичета на мен ми прокарвя много слабо за 2 дни ,  2 седмици след като спях да кърмя  и вече месец няма никой.Правих тест ( - ), но пустият му цикъл не идва ? Thinking

# 13
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 380
Споко, на мен ми дойде за първи път, месец след като спрях кърменето.

# 14
  • Мнения: 177
Аз имах съученик роден януари, сестра му беше родена същата година през декември. Много хора им се чудеха как така са родени в една и съща година без да са близнаци.

Общи условия

Активация на акаунт