Кучешка торта?

  • 9 649
  • 8
  •   1
Отговори
  • при моите любими
  • Мнения: 2 521
Не знам дали въпроса ми е за тук, но като големи спецове в кулинарията мисля, че може и да има някой който да ми помогне.
Кученцето ми има утре рожден ден и вече купона е организиран, но си нямаме кучешка торта  , ако някой може да ми каже от къде мога да купя или дори рецепта за приготвяне ще съм много благодарна. Благодаря ви предварително.

Ако темата ми не е за тук, моля модераторите да я преместят.

# 1
  • Мнения: 25 568
Понятие си нямам, но не можеш ли да направиш няколко палачинки, да ги слепиш с пастет или нещо друго, подходящо за кучето ти и да украсиш с кучешки бисквитки? Или нещо друго, което кучето обича?
Може да разрежеш една питка и да я използваш за блатове също.
Определено кучето няма да ти намери кусури на украсата, гледай повече да я докараш на вкус.  Laughing

# 2
  • Мнения: 6 891
Ще следя темата с интерес. На моето куче за първия му роджен ден му взехме пиле на грил и една обикновена торта, която ние си я изядохме, защото то вече беше преяло с пилето. Но идеята за специална торта ми допада.

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз съм правила на моето от наредени филии хляб в табличка, напоени с бульон, намазани с пастет, разбит с майонеза.Така 2-3 пласта се нареждат и накрая се украсява с розички от пастетената смес и кокалчета от кучешка храна. Laughing Какво ли не правим за любимците си.

# 4
  • Мнения: 22 867
Закъсняла съм, да ти е живо и здраво кученцето! Но, ако някой още се интересува,ето В ТАЯ ТЕМА може да се видят модели на кучешки тортички.

 

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 18:13 от labrex

# 5
  • Мнения: 22 867
Ето още една красота!



От тук!

# 6
  • Мнения: 634
Тези последните торти не са ли сладки? newsm78 На мен на такива ми приличат, поне аз със сигурност бих им налетяла без да се замислям.

На наш'та "сестричка"(сестричка е защото всъщност е дете на майка ми и баща ми, но сега ние я гледаме Laughing) всяка година на Рождения й ден й купуваме свински гърди или каквото има в магазина- свинско с кокали, печем цяла тава с месо във фурната и я поднасяме цялата с песничката Happy Birthday Laughing Няма възражения до сега Crazy

cydonia, похвали се каква торта поднесохте и кажи дали му е харесало Laughing

# 7
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
 Shocked Crazy #Crazy не можах да се сдържа Mr. Green

# 8
  • Мнения: 3 537
Shocked Crazy #Crazy не можах да се сдържа Mr. Green
подкрепям те напълно....,но разни хора- разни идеали............  Laughing
Та по темата по -сериозно- последните 2 торти си ми приличат като за детски човешки рожден ден  Mr. Green...,ако е за куче трябва да е  солено,че и аз знам, че не трябва да ядат сладки неща и кучетата и котките също . Ти си знаеш - според зависи каквото обича да яде кучето ти -с такива продукти му правиш тортата.............

Общи условия

Активация на акаунт