Кажете впечатленията си от д-р Драганов ВВМИ?

  • 1 561
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Предстои ни преглед при д-р Драганов.Интересува ме вие ходили ли сте при него?И мога ли да разчитам на неговото компетентно мнение или трябва да се консултирам с още някой ортопед?

# 1
  • Мнения: 998
Аз съм водила, дъщеря си два пъти при него. Пропоръчан ми е като много добър специалист, иначе е малко хахо, ама не му се връзвай  Laughing Мъжът ми се заливаше от смях по време на целия преглед, само глупости ръсеше  Grinning

# 2
  • Мнения: 3 695
Да, казват, че е най-добрия.  Peace

# 3
  • Мнения: 439
Пропоръчан ми е като много добър специалист, иначе е малко хахо, ама не му се връзвай  Laughing Мъжът ми се заливаше от смях по време на целия преглед, само глупости ръсеше  Grinning
И ние така Joy Joy Joy
Не му мисли,а дребния го заведи.Той е светило в областа ще останеш доволна

# 4
  • София
  • Мнения: 625
Добре, че си успяла да запишеш час. На мен ми каза, че няма часове за месец и половина напред! Затова отидохме при Алексиев! Много внимателен беше!

# 5
  • Мнения: 498
Добре, че си успяла да запишеш час. На мен ми каза, че няма часове за месец и половина напред! Затова отидохме при Алексиев! Много внимателен беше!
Абе нашия час е след почти месец!  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 625
Добре, че си успяла да запишеш час. На мен ми каза, че няма часове за месец и половина напред! Затова отидохме при Алексиев! Много внимателен беше!
Абе нашия час е след почти месец!  Laughing

Значи няма промяна ... все така е зает!

# 7
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 286
Много съм доволна от него. Аз отидох на платен прием и имаше часове за същата седмица, така че заетостта му е ако се ходи с направление. Иначе ми препоръчаха и Алексиев като много добър специалист. Не пропускай обаче да задаваш въпроси, защото може и да пропусне да ти каже нещо.  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 4 035
Аз май ще съм на контра малко,ама да ти кажа честно въпросните глупости,които ръси са еднакви за всички-има си репертоар за момиченца и за момченца.Сто процента е много компетентен,но пък не е единствения компетентен и според мен не си заслужва да чакаш месец и кусур,да изпуснеш подходящия момент за преглед при ортопед вместо да отидеш при някой друг лекар.Аз водих Ина в 17та поликлиника веднъж преди да направи 2 месеца и втори път след 6тия й месец,специалистите са перфектни,апаратурата е нова,а отношението идеално Peace

# 9
  • Мнения: 545
Днес сутринта ходихме при него. Бяхме си записали час отпреди месец и половина. Внимателен е, наистина има и особено чувство за хумор, малко иронично. Взе да ни обяснява за най-честите грешки, допускани от "майки с българско гражданство". Докато траеше прегледът, обадиха се за час и чух, че записва едва за края на юни - очевидно винаги е толкова зает.

# 10
  • Мнения: 2 159
Пропоръчан ми е като много добър специалист, иначе е малко хахо, ама не му се връзвай  Laughing Мъжът ми се заливаше от смях по време на целия преглед, само глупости ръсеше  Grinning
И ние така Joy Joy Joy
Не му мисли,а дребния го заведи.Той е светило в областа ще останеш доволна
Peace Peace много съм доволна

# 11
  • Мнения: 1 341
Да,доволна съм.Заслужава си чакането  Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 3 361
Доволна съм и аз.

# 13
  • Мнения: 8 917
Добре, че си успяла да запишеш час. На мен ми каза, че няма часове за месец и половина напред! Затова отидохме при Алексиев! Много внимателен беше!
И аз съм доволна от Алексиев Peace

# 14
  • Мнения: 9 050
Ами аз нямам впечатления, защото не ми се чакаше месец и половина за този преглед. отидохме в Горна Баня. Там преглеждат и с направление. А пък и клиниката там е специализирана. И Кехайов и Алексиев са изключително добри в тази област, но не преглеждат с направление. С направление преглеждат в съседната сграда. Ние последния път ходихме при Атанасов. Останах с отлично впечатление от него. Даже няма нужда и час да си записваш. Там има достатъчно лекари и апаратура, за да прегледат детето. Чакахме около 15 минути.
За Драганов съм чувала противоречиви мнения. Някои майки са много доволни от него. Други не искат и да чуят повече за него. Но лични впечатления нямам. Само едно ми направи впечатление - неговите прегледи ги записват през 15 минути, значи долу-горе толкова продължават. А в Горна баня първия преглед продължи около 25 минути с една доста подробна консултация. Втория контролен преглед на 4 месеца беше също долу-горе толкова.

Общи условия

Активация на акаунт