Какво е мнението на вашите мъже за секса?

  • 2 376
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 675
Да си призная моя мъж и аз не сме много сексуални /отдаваме се на нашите чувства 1-2 пъти седмично/.Т.е. обичаме се, но не смятаме, че секса е най-важното във връзката ни.По-важно за нас е взаимното уважение и разбирането. Мъжът ми казва, че само първичните и по-прости натури и тийновете мислят само за секс.Какво мислете вие по въпроса и доколко считате секса за определящ в една връзка?

# 1
  • Мнения: 2 270
Съгласна съм с теб за взаимното уважение и разбирането, но мисля, че секса е много важен за една връзка!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами как да ти кажа...в съзнанието ми нещата са вързани. Знам, че за много хора не е така, но за мен специално не може да има пълноценен секс без взаимно уважение, нито семейно разбирателство без хубав секс. Когато имаш или си имал всичко, никога повече не можеш да се примиряваш с полвинчати връзки Heart Eyes
За вас конкретно ми се струва, че сте си съвесем нормално сексуални. 2 пъти седмично средно по моето мерило си е съвсем в реда на нещата, когато се касае за дългогодишна връзка. Все пак, не сме вече на 18, а и имаме да се справяме ежедневно с много повече задачи от това да си научиш за колоквиума, нали Wink

# 3
  • Мнения: 3 500
Мъжът ми смята, че хубавия секс, изпълнен с чувства и емоция е много важен за връзката. Аз също. Разбира се връзката не може да се основава само на секса, необходима е привързаност, любов и уважение, но без секс или без задоволителен и за двамата секс връзката може много бързо да се разпадне. Ние пък сме страшно сексуални и двамата, и честно казано това ни събра, а сега ни свързват и много други неща.

# 4
  • Мнения: 2 336
Има хора, за които и един път на месец е много. Та за двата пъти си е даже добре! Grinning
По отношение на секса мъжът ми мисли, че е много важен. Гадното е, че е важен когато само той си поиска. Когато аз изявя желание- не винаги ме огрява. Close
Така било, защото жените можело да спят и да го правят, а пък мъжете не можело. Как да не го гръмнеш  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 3 500
Така било, защото жените можело да спят и да го правят, а пък мъжете не можело. Как да не го гръмнеш  #2gunfire
  smile3555 smile3555 smile3555 tooth

# 6
  • Мнения: 1 425
Секса е вреден. Всички хора родени 1900 и правили секс до сега са умрели  Laughing

# 7
  • Мнения: 685
Мъжът ми твърдеше, че секса не е най-важното в една връзка и благодарение на тези си разсъждения бракът ни се разпадна. Месеци наред без секс и нежност, така няма как да се крепи един брак, а за деца да не говоря. Иначе имам приятели, с които мога да съжителствам....  newsm78

# 8
  • София
  • Мнения: 3 099
Нека си остана първична, пък било то и по-проста натура, а вий с едното уважение си живейте!  Mr. Green
Дано да не изпростява някъде на друго място, обаче. Не съм срещала много мъже с такова мнение за секса.... Thinking

# 9
  • Мнения: X
"Сексът е вятър работа"-казват някои хора
"А ,бе, вятър, вятър, ама хубаво е по-честичко да те лъхва"-казваме аз и моя мъж

# 10
  • Мнения: 6 992
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 675
Моя си ми е верен, а на него също. Ние постоянно сме заедно, само когато сме на работа сме разделени.  Mr. GreenИмаме си доверие, просто не смятаме, че секса е най-важното нещо в този живот.Но както казвам аз, различни хора, различни мнения.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Амииии...Той много обича...Аз също. Но три пъти на ден в сегашното положение ми идват множко и почва да ме дразни Mr. Green Надявам се като се съберем, нещата да се нормализират и да си бъде нормално, веднъж дневно...понякога може и два пъти...
Иначе - сексът е важен, поне за нас. Той ни събра Laughing...Другото засега е борба за власт. Много се обичаме, ама с тия характери ooooh!
и при нас е 1 към 1  Peace

# 13
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Какво мислете вие по въпроса и доколко считате секса за определящ в една връзка?
Зависи от хората, индивидуално е.
Ние преди време правихме доста по-често, но сега по стечение на обстоятелствата- 1 път/седмично (обикновено неделя сутринта  Laughing)- с тия деца и това бачкане Tired

# 14
  • Мнения: 1 733
Разбира се, че е важен сексът в една връзка, но ако е най-важното, тогава просто няма връзка. Нещата трябва да са добре балансирани.

Общи условия

Активация на акаунт