за форума " майчинството счетоводно"

  • 1 390
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 388
Мили момичета, тези, които отговаряте с толкова търпение и бързина на всичките ни въпроси в тази объркана държава. БЛАГОДАРЯ ВИ!!!  smile3525 newsm51 Такава всеотдайност е достойна за пример и възхищение. Правя тази тема, защото съм сигурна, че всички майки ще напишат и ще ви изпратят своята благодарност и любов. Щастлива съм, че ви има! Благорая още веднъж!
Таня

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 3 359
Определено и аз се включвам с благодарност!
И ...приятна почивка   bouquet

# 3
  • Мнения: 236
Да,благодарим ви,че винаги се отзовавате и помагате   bouquet Hug  bouquetА и както се вижда-определено имаме нужда от вашата помощ Peace

# 4
  • Мнения: 10 982
Благодаря ви, че ви има!   bouquet

# 5
  • БГ
  • Мнения: 735
 Hug newsm51 newsm51 newsm51 Hug и аз благодаря!

# 6
  • Мнения: 1 044
МНОГО БЛАГОДАРЯ И АЗ, ЧЕ ВИ ИМА!ВЕЧЕ ДВА ПЪТИ ПОЛУЧИХ ОТ ВАС ГОЛЯМА ПОМОЩ ОТНОСНО СЧЕТОВОДНИТЕ НЕРАЗБОРИИ! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 625
И аз благодаря! Hug Heart Eyes  bouquet

# 8
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Сърдечно благодаря!!!!  bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 3 064
И аз  неведнъж съм получавала компетентна помощ от тях!

Благодаря за отделеното време, момичета  bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 629
БЛАГОДАРЯ И ОТ МЕН newsm51 newsm51 newsm51
Във вашите отговори винаги съм намирала решение.  bouquet  bouquet  bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 230
БЛАГОДАРЯ!!!! Мноооооого благодаря!!! 

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 12
  • Мнения: 9 050
Много мило. Макар че често е имало и недоволни майки, радвам се, че има и такива, на които темата е полезна.
Ама какво да се прави. Аз понякога просто си изпускам нервите, за което използвам да се извиня.
Радвам се че ви има, защото ако ви нямаше вас, нямаше да има на кого да отговаряме  Laughing
Обаче къде забравяте главиня виновник за тази тема - тати RadoMit? Всъщност той започна първата тема.

# 13
  • на странно място ......
  • Мнения: 493
И аз изказвам искрените си благодарности на екипа счетоводители, отделящи време и знания да са полезни на нас бъдещи и настоящи мами!!! newsm51

# 14
  • Мнения: 33
И аз искам да Ви благодаря, 4е и мен сте ме изтърпявали не веднъж. БЛАГОДАРЯ ВИ

Общи условия

Активация на акаунт