отслабването-само диета или цялостно преобразяване

  • 3 861
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 453
здравейте на всички   smile3503! пускам тази тема, защото от отдавна си разсъждавам newsm12 върху същността на самото отслабване. аз като вас също искам да сваля няколко кг., но си се чудя, дали ако ги сваля ще се харесвам повече. е  може би повече от сега, но за кратко. затова си мисля, че преди човек да тръгне да прави, каквито и да е промени със себе си, първо трябва да се научи да се обича newsm51 txtloves newsm76 Two Hearts, какъвто е в момента!!! когато започнеш да се цениш като човек и да харесваш самия себе си  newsm10,то тогаво борбата с кг-те ще бъде по-успешна newsm44, а и ние самите ще бъдим по-щастливи yes. очаквам всички да се включат със своите мнения по тази тема и съответно да споделяме как може да отслабнем, обичайки сегашния си вид! smile3521!!

# 1
  • Мнения: 2 959
...си се чудя, дали ако ги сваля ще се харесвам повече. е  може би повече от сега, но за кратко...
Хриси, а защо за кратко не разбрах се готвиш да бъдеш щастлива?! Ако едно сваляне на излишни кг Ти е помогнало да се почустваш дори и за миг добре, красива, желана това не е ли достатъчен стимул да запазиш тоз миг и да го направиш свое ежедневие чрез поддържане на теглото с правилно и балансирано хранене и спорт?! Успех, лунно Момиче, много хубав подпис имаш и никога не се предавай, вяравй в себе Си!

# 2
Върху това усещане за щастие е изградена, ако не се лъжа, системата на Норбеков. Може би зависи кой от какво е напълнял. А и подсъзнанието е странна работа, понякога колкото и да се убеждаваш, че желаеш нещо, се оказва, че подсъзнателно вече си свикнал с утвърдения модел на живот или поведение и ти е по-лесно да се придържаш към него, отколкото да се промениш. То е като човек, който е имал поредица неуспешни връзки и с течение на времето е възприел себе си като личност, която не може да задържи нито една връзка. Логично каквато и връзка да започне, рано или късно се проваля, просто тази схема на поведение му е позната и я следва подсъзнателно, независимо от разочарованията, които ще му донесе. Същото, си мисля, е и с диетите и свалянето на кг. Като ми видиш подписа, ясно, че и аз съм в тая група  Twisted Evil Звучи сигурно абсурдно, но едно трайно и сериозно отслабване на фона на например 10 години живот с надснормено тегло е шок и риск, който подсъзнателно може и да не искаш да поемеш. Затова според мен някои жени отслабват, други - не, психически не са готови да приемат новия си образ.
Ама го написах и аз  hahaha Весели празници, момичета!  bouquet

# 3
  • Мнения: 453
(Ако едно сваляне на излишни кг Ти е помогнало да се почустваш дори и за миг добре, красива, желана това не е ли достатъчен стимул да запазиш тоз миг и да го направиш свое ежедневие чрез поддържане на теглото с правилно и балансирано хранене и спорт?!) - Кalida
 
да права си затова Kalida thumbsup, но аз имах предвид това, че свалям кг., харесвам се, като след това отново си ги връщам. чувството на вина е огромно и много гадно smile3511 smile3515, което сякаш те кара отново и отново да хванеш лъжицата и да се тъпчеш до припадък cook. Моето мнение е, че бъдейки в мир със самата себе си   friendshipборбата с кг. ще е по-лесна. като например да не се стряскаме чак толкова от това, че сме нарушили някоя диета или днес сме седяли цял ден пред компютъра вместо да правим нещо за подобряване на външния си вид. трябва просто да си кажем днес не е било нашия ден и това е. а и аз пуснах тази тема, защото с тези диети наистина започнах да виждам образа си през едни черни очила. сега правя тъкмо обратното. уча се да се обичам smile3529 txtloves Two Hearts Heart.
все пак благодаря ви newsm03, че сте обърнали внимание на темичката ми. надявам се пак да се засечем в някои и от другите теми.довиждане Smile

# 4
  • Мнения: 4 770
Аз се харесвам и се чувствам добре почти всякак.   Laughing
Не мисля, че бих била по-щастлива, ако отслабна, но поне никой няма да смее да ми каже, че съм прасе.   Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт