Някои да е ползвал тези продукти?

  • 955
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 248
Случайно попаднах на тези продукти - дали някой ги е пил или има познати, които са ги ползвали?
http://www.foreverclean9.com/bulgaria/products.html

# 1
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
запис! цените какви са ?

# 2
  • Мнения: 581
Аз използвах Forever Garcinia Plus, в момента минах на Forever Bee Pollen (първото е 44лв., а второто- 20лв.).Едно шишенце стига за месец. На мен ми действат- преборих се с вълчия апетит и вече започвам да отслабвам. На детето давам Aloe Vera Gel и детските витамини. Много съм доволна, откакто пие алоето не е боледувала (около 3 месеца, което за нас е рекорд).

# 3
  • Мнения: 3 647
zori13 от  алое вера се засилва имунитета -Но не трябва да се прекалява със него защото  в големи дози е отровно

по темата не съм ги ползвала,  но ще ми е интересно да чуя отзиви

# 4
Zdravejte,
Naskoro kupih Aloe Vera Gel na Forever living products, no nikyde ne vidqh v kakvi dozi se dava. Nqkoj zapoznat li e?
Ednoto mi detence e na 2g .i polovina, a grugoto na 10 meseca. Moje li i na dvete da davam i po kolko?
Blagodarq predvaritelno.

# 5
  • Мнения: 581
Zdravejte,
Naskoro kupih Aloe Vera Gel na Forever living products, no nikyde ne vidqh v kakvi dozi se dava. Nqkoj zapoznat li e?
Ednoto mi detence e na 2g .i polovina, a grugoto na 10 meseca. Moje li i na dvete da davam i po kolko?
Blagodarq predvaritelno.

 На малкото не го давай.На голямото детенце можеш да даваш по 30-40гр сутрин на гладно. Това количество е достатъчно. На тубата е дадено 60-120гр, но няма нужда чак от толкова, особено за дете.

# 6
Mnogo blagodarq za byrziq otgowor. pochvam ot utre.

Общи условия

Активация на акаунт