Вила-Апартамент Ропотамо - Приморско някой ходил ли е?

  • 982
  • 3
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 679
Тази година ще почиваме там, оказа се доста трудно да намерим апартамент с две спални и така попаднахме на тези вили. Според предварителната информация са реновирани миналата година представляват две отделни спални с кухня и баня. Намират се на 250м. от плажа и на 250м. от хотел Магнолии където ще се храним, знам, че ще ни е доста далечко с двете малки принцеси, но не намерих друга алтернатива при положение, че девойките спят отделно от нас и ни трябваха самостоятелни спални. Ако някой е отсядал там да сподели впечетление, ще съм много благодарна.

# 1
  • Мнения: 950
Здравей, vili  съжалявам че немога да ти дам информация за  това място ,но се надявам да не сте сгрешили и да си прекарате супер и да си починете /доколкото е възможно/
Ако бях видяла по рано че си търсите нещо просторно  ,тогава бих помогнала ,защото знам идеалният апартамент в Черноморец.С голяма спалня ,отделна детска стая с 3 легла ,огромен хол за игра на децата, терасите също са големи,две бани с тоалетна ,кухня и с пералня . За цената  ако се не лъжа беше по 12 лв на легло.

Всяко лято сме поне по два пъти там,много съм доволна ,че чак не ми се прибираше/  Sad ,

Лек път към морето и почивката да е пълноценна.  Wink

# 2
  • Мнения: 535
Намесвам се в темата само като инфо  Laughing за тези,които говорят английски в този сайт http://www.holidaylettings.co.uk/black-sea-coast има безкраен избор на апартаменти и вили.Контакта е направо със собственика.

# 3
  • София
  • Мнения: 679
Здравей, vili  съжалявам че немога да ти дам информация за  това място ,но се надявам да не сте сгрешили и да си прекарате супер и да си починете /доколкото е възможно/
Ако бях видяла по рано че си търсите нещо просторно  ,тогава бих помогнала ,защото знам идеалният апартамент в Черноморец.С голяма спалня ,отделна детска стая с 3 легла ,огромен хол за игра на децата, терасите също са големи,две бани с тоалетна ,кухня и с пералня . За цената  ако се не лъжа беше по 12 лв на легло.

Всяко лято сме поне по два пъти там,много съм доволна ,че чак не ми се прибираше/  Sad ,

Лек път към морето и почивката да е пълноценна.  Wink

Колко добре звучи, къде беше преди месец като правих резервацията, повече от месец търсех апартамент, но ако добре мине почивката с двете палавници може пък и през септември да се отчетем. Дай координати на лични да си имам за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт