Спешно ми трябва фирма/майстор за пребоядисване на мебели!

  • 1 323
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 294
Момичета, моля ви помагайте... Сешно ми трябва да намеря фирма или майстор за пребоядисване на мебели. Мебелите са стари и трябва да им се смени цвета и да се лакират - МДФ и дърво (не знам дали е масив) по-скоро е ПДЧ. Проблема е, че трябва да се направи това "на място", т.е. не могат (по-скоро трудно) е да се разголобяват и изнасят мебелите.
Благодаря ви предварително Hug

# 1
  • Мнения: 10 568
Не мога да ти препоръчам майстор, но ще споделя какво знам. Значи ние имаме бяло спално обзавеждане и искахме да го пребоядисаме. Смятахме да свалим боята или направо отгоре да мажем с по-тъмен цвят, но познат майстор ни каза, че най-добре да ги занесем в някой автосервиз, където да ни ги боядисат "прахово". Това била технологията и на първоначалното боядисване. Така щяло да стане равномерно и красиво и нямало да има улейчета от космите на четката.
За сега обаче нищо не сме предприемали.

# 2
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз се опитах сама да пребоядисам. Резултата беше трагичен. Mr. Green Стана на едни улейчета. Иначе ака не е голям площа става със сплей, но пак е неравно. Иска се майсторска ръка.  Във търсачката можеш да намериш дърводелци или бояджии, които да ти свършата тази работа.

Идеята за автобояджии е добра.

# 3
  • Мнения: 294
Мерси за отговорите Simple Smile.Аз намерих една фирма КА-ТЕ в Интернет, ще споделя след като я използвам (ако я използвам) Wink.

Общи условия

Активация на акаунт