Препоръки за доктор за естествено раждане в Тина Киркова

  • 5 667
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 435
Мами, обръщам се към тези, които са раждали нормално в Тина Киркова. Моля да препоръчате доктор. Една моя приятелка иска да ражда там с избор на лекар, но си е следила бременността на друго място и не знае към кой да се обърне. От кой доктор сте доволни и от кой не? Извинявам се, че вероятно пускам тема, която е пускана многократно, но белият списък, а и черният са много дълги. Ще съм благодарна и на някой линк към стара тема  Peace

# 1
  • Мнения: 244
Аз лично родих при ПановалМного съм доволна,тя е страхотен специалист.Бих ти препоръчала още Ослеков иКовачева Peace

# 2
  • Мнения: 3 695
Родих при д-р Ковачева, естествено, много бързо, почти безболезнено. Много съм й благодарна   bouquet и горещо я препоръчвам!  Hug

# 3
  • Мнения: 1 733
Аз препоръчвам Панова.

# 4
  • Мнения: 3 268
Д.р Георгиев-9883288 е телефона на частния му кабинет.Обади му се много е добър.

# 5
  • Мнения: 1 541
Записвам се да следя темата, защото наскоро мислех да пускам подобна. Изчетох препоръчаните спец. в тази болница, но аз също държа да не грабват скалпела за щяло и нещало. Дано наистина се намери такъв лекар там.

# 6
  • Мнения: 142
Д-р ВАЛЕРИ ГЕРГОВ е №1

# 7
  • Мнения: 4 965
 Grinning
Лично на мен за Св. София ми е много по-лесно да изброя "неподходящите" (ще са по-малко от пръстите на едната ми ръка, а имам доста богат опит с тази болница), защото повечето лекари там са много добри специалисти.
 Peace

# 8
Здравейте, момичета.Искам да питам Защо имената на по-горе посочените доктори ги няма в списъка на докторите на родилно отделение на Тина Киркова.....значи ли това ,че са външни доктори.Как  да ги изберем за раждане....в тая болница....ако са външни...Извинете,ако въпроса е глупав.

# 9
  • Мнения: 4 965
Защото някои от тях работят в други отделения на болницата, както и в поликлиниката към нея, но са доктори от тази болница и могат да водят раждания, когато са избрани от родилката.
Не знам дали го обясних ясно.

# 10
  • Мнения: 93
Аз бих ви препоръчала да се доверите на дежурният лекар . Поне аз така направих и раждането беше супер кратко и безболезнено (1 час контракции и раждане общо). Всъщност при раждане най- голяма работа върши акушерката (аз така и не си спомням името на доктора). Успех с раждането и най-хубавото и кротко бебче на света са моите пожелания .  bouquet

# 11
  • Мнения: 76
Аз имам много лоши впечатления от др. Силвия Савова, имам предвид отношение, за мой късмет родих при друг доктор, но секцио  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 142
Аз имам много лоши впечатления от др. Силвия Савова  Simple Smile

Това е най-некадърната докторка за мен лично имам впечатления и то много лоши

# 13
  • Мнения: 3 268
Аз бих ви препоръчала да се доверите на дежурният лекар . Поне аз така направих и раждането беше супер кратко и безболезнено (1 час контракции и раждане общо). Всъщност при раждане най- голяма работа върши акушерката (аз така и не си спомням името на доктора). Успех с раждането и най-хубавото и кротко бебче на света са моите пожелания .  bouquet
Аз не бих се доверила на дежурния екип.Няма да се чувствам спокойна,не че имам друго впредвид.Имам две много тежки раждания.От по 14 часа всяко.Просто съм такава,трудно получавам разкритие,свързано е с матката ми.Болките са много силни и през 3 минути получавах болезнени контракции.Не мога да си представя да преживявам всичко това без лекар до себе си.Има жени,които раждат бързо и леко,но не всички са така.

# 14
  • Мнения: 268
Д.р Георгиев-9883288 е телефона на частния му кабинет.Обади му се много е добър.
  newsm10
С две ръце гласувам за него! Всички други лекари ме убеждаваха, че с моята структура задължително трябва да родя с цезарово сечение. Но той съвсем спокойно ми предложи да опитаме нормално раждане... и стана. Родих много бързо, само за 3 часа, напук на всички, които пророкуваха, че много ще се мъча. Задължително ще го избера и за следващото си раждане, когато му дойде времето.

Общи условия

Активация на акаунт