Колко пръскате на месец за да се поддържате?

  • 2 646
  • 47
  •   1
Отговори

Анкета

Колко пръскате на месец за да се поддържате?

Опции:

  • Мнения: 116
   Здравейте, момичета!
Колко мислите че пръскате от семейния / личния/ бюджет за да изгеждате добре?  А до къде бихте стигнали в името на красотата? 

# 1
  • Мнения: 1 885
напоследък ходя ежеседмично на фризьор и си купувам по-качествена козметика. Ходя на целутрон и вакум, както и на почистване веднъж месечно. На маникюр сигурно се случва веднъж в месеца понеже и в нас се справям добре.
Към 400-450лв. на месец.
Ако броим дрехите повече.

Мммм толкова струвам на месец Simple Smile нещо като уред на изплащане съм!  Mr. Green  Joy

# 2
  • Мнения: 95
Не ми се мисли просто. Само като усетя пари и всичко намествам.

# 3
  • Мнения: 8 505
Без дрехите-около 20лв.

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
0лв.
За козметика- в момента нямам нужда от никаква (всичко ми е в изобилие) Laughing
На масажи и т.н. не ходя Mr. Green
0лв-много съм икономична Laughing

# 5
  • Мнения: 647
Като гледам мнението на Tony_in_love и аз съм доста икономична , нещо като малолитражна кола newsm53 , не харча много!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Има месеци в които поддръжката ми струва над 100 лв...като не включвам дрехите, а само процедури разни...много зависи...средно мога да кажа около 50-60 лв на месец  Peace
и аз като гледам мнението на Tony_in_love мисля, че сък икономична  Whistling Peace

# 7
  • Мнения: 6 607
При всички положения минавам 100 -ка. Никога няма да тръгна да си правя точна сметка,че съвестта ми няма да ме остави на мира.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 492
На месец са ми необходими около 100 лв.за козметик-почистване на лице,вежди,обезкосмяване  и задължително за маникюр.За фризьор не плащам,приятелката ми е фризьор и от това съм на далавера.Козметика не включвам,защото всеки месец купувам различни неща.

# 9
  • Мнения: 5 103
Минавам 100лв и ги задминавам още в началото на месеца Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 622
Нямам конкретна сума. И да има, няма да е голяма. Има месеци, в които не си купувам нищо- дрехи, козметика, не ходя на фризьор(правя сив сичко сама), така че при мен нещата варират..от 0 до..не знам колко и аз- докато има пари може би  Wink

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Доста много над 100 Confused
Стоте не ми достигат само за козметик на месец. Фризьор, козметика, дрехи, фитнес...отгоре идва всичко това. Някои от нещата не се купуват всеки месец разбира се...но винаги има по нещичко.
Поне цигарите спрях и правя икономии от тях Laughing

# 12
  • Мнения: 2 677
Около 60-тина лева ме оправят. Не купувам скъпа козметика, но затова пък всяка седмица ходя на козметик.

# 13
  • Мнения: 184
около 20 - подстригване, шампоан и тук там някой крем

рано ми е още да се поддържам повече Wink

но за дрехи мога да изхарча Money доста

# 14
  • Мнения: 649
Не съм правила точна сметка newsm78 - боядисване, подстригване, маникюр, козметика. Ползвам епилатор в къщи.

Общи условия

Активация на акаунт