Кръщенка....

  • 1 682
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Ще се кръщавам през идните месеци и поканих колежка да ми стане кръстница...
До тук добре.... Ама сега ми сервира, че май не можело да ми бъде кръстница, защото тогава щяла да бъде в цикъл и според някви си работи (църковни някакви, може би Rolling Eyes) май не бивало или не можело да ме кръсти...
Някой има ли такава информация, защото хем ми звучи църковно, хем фантасмагорско...  Whistling

# 1
  • Мнения: 765
 Е кой ще разбере ? Няма да казвате на попа и готово !  Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 865
Нали няма да я топят нея в казана - няма да оцапа положението.
Пък в красива мама бъка от теми и съвети за пренареждане на цикъла, нека се консултира.
Кое прави една глупост да звучи църковно?

# 3
  • Мнения: 674
 Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

# 4
  • София
  • Мнения: 4 865
Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

Това кой го казва?
А доказателства на входа ли искат?

# 5
  • Мнения: 674
Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

Това кой го казва?
А доказателства на входа ли искат?

 Надявам се да не искат доказателства, че поповете ще се нагледат! Mr. Green

# 6
  • Мнения: 3 423
Не бъдете жестоки. Някои жени
имат болезнен мензис и трябва
да лежат три дни и три нощи.
Случаят такъв ли е, или златото
е поскъпнало? Изяснете овреме.

# 7
  • Мнения: 2 631
Като си в цикъл не трябвало да влизаш в черква, защото не си чиста или някаква подобна глупост!!! Еми, да - 5-6 дни в месеца не си човек! Twisted Evil

Еми да Twisted Evil На кой нормален иначе човек му тече 5-6 дена кръв и не умира  Joy
Той попа даже не държи да му носим кръщелното свидетелство на кръстничката... Па ся и превръзки  Shocked  Mr. Green  Stop

# 8
  • Мнения: 1 299
Кръстницата е важно нешо, избери някой близък човек....А за болезнен цикъл - разбирам я Peace

# 9
  • Мнения: 2 631
Кръстницата е важно нешо, избери някой близък човек....А за болезнен цикъл - разбирам я Peace

Колежката идеално ми приляга по акъл и т.н., и страхотно се разбираме... Нямам друг човек, когото да поканя, а пък тези дето ги имам са по - малки от мен  Crazy, а нали не трябва  Mr. Green...
*Не става въпрос за болезнен цикъл, а за някакви вярвания или Божи писания... В това е въпроса...  newsm78

# 10
  • Мнения: 1 299
Ами ако жената си вярва в тия неща, зашо не го преместите с една седмица. Не съм чувала цикълът да пречи.

# 11
  • Мнения: 583
И като се венчаваш ли трябва да не с цикъл? Какви са тези измислици. Няма такова нещо. Единственото, което знам за цикъла, е че когато се ходи при малко бебе трябва да се казва, че си неразположена, иначе може да се опъпчи бебока. Това за църквата не е вярно.

# 12
  • Мнения: 674
 То и това за бебето не е вярно. Ако си се чисти бебока, какво му е виновна някаква лелка, че е неразположена!

# 13
  • Мнения: 2 891
И като се венчаваш ли трябва да не с цикъл? Какви са тези измислици. Няма такова нещо. Единственото, което знам за цикъла, е че когато се ходи при малко бебе трябва да се казва, че си неразположена, иначе може да се опъпчи бебока. Това за църквата не е вярно.

Toва, за пъпченето е толкова вярно, колкото и другото  Mr. Green

Ако си се чисти бебока...

Това пък съвсем  Grinning

# 14
  • Мнения: 2 631
Ами ако жената си вярва в тия неща, зашо не го преместите с една седмица. Не съм чувала цикълът да пречи.

Нищо не местя!  Naughty
Тази дата я чакам от 6 години да се падне в неделя, та ся за единия му цикъл да си прецакам чакането  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт