да питам кърмещите майки?

  • 480
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 69
Дъщеря ми стана на 4месеца,още се кърмим,дори и през нощта,обаче миналия месец дадохме малко Фризо по съвет на педито и ми дойде цикъла на 3тия месец,след раждането.Сега обаче си продължавам на кърма,обаче този месец не ми идва.Дали може да е от кърменето?Защото си мислех,че 1път като ми дойде и може да ми спре кърмата? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 117
При мен цикълът ми дойде след като спрях да кърмя - това при баткото . Но първите месеци не беше редовен.

# 2
  • Мнения: 867
Цикълът може да е нередовен докато кърмиш, което се дължи на хормоните.

Това за идването и спирането на кърмата е поредната глупост, която още не бях чула.

Мен ми дойде на 4-тия месец, по тая логика отдавана да няма кърма.
Лора суче повече от новородено и нощем и денем покрай зъбките и имам чувството че адски ми се е увеличила. От това зависи имаш ли или не кърма а не от това дали ще изпращаш някого до вратата или дали ще ти дойде мензиса.

Ако питаш мен мани Фризо-мризо и давай да суче често ако искаш да кърмиш.

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Възможно е закъснението да се дължи на зачестилото сучене, особено ако си сигурна, че няма друга причина (бременност). Не е проблем и може отново с месеци да не ти идва, ако детето суче често, включително нощем, но предвид че веднъж се е възстановила менструацията, рисковете от забременяване вече са реални.

# 4
  • Мнения: 3 810
моят цикъл беше все още е на принципа тука има тука нема...
Влияе му кърменето. Ако кърмиш по- активно- възможно е да е нередовен.
Но като  е писала хедра, изключи възможността- бременност.

# 5
  • Мнения: 5 026
Моят цикъл дойде 4 месец след раждането , а аз кърмих до преди 2 седмици.

# 6
Моят цикъл дойде на 9 месец след раждането. Дъщеря ми на 1г. и 6 м. и още я кърмя. Цикъла може да бъде нередовен докато кърмиш, но кърмата не зависи от него.

# 7
  • Мнения: 22 520
Моят цикъл дойде на 9 месец след раждането. Дъщеря ми на 1г. и 6 м. и още я кърмя. Цикъла може да бъде нередовен докато кърмиш, но кърмата не зависи от него.
Peace Кърмих 12м,а цикъла дойде на 6-тия месец.Определено обаче се дължеше на захранването.

Общи условия

Активация на акаунт