проблеми със зъбките :-(

  • 914
  • 1
  •   1
Отговори
пускам това питане и тук, защото една от мамите със форума "будещи и настоящи майки" каза че имало публикация в този форум, обаче не мога да я намеря с търсачката.........

от доста време се чудя какво мога да направя за да спрат да се развалят зъбките на дъщеричката ми. Водих я и при моята зъболекарка с надеждата че ще ми даде поне нещо да ги мажа или не знам....... обаче тя ми каза, че понеже е съвсем малка още/ на 3 годинки ще стане скоро/ и нищо не може да се направи. Иначе ги мием всяка вечер преди лягане, и бабата съм инструктирала да ги мие задължителлно и поне се надявам да го прави, понеже повече време прекарва при нея. Сладки неща не мога съвсем да и забраня.......... а соковете задължително ги разреждаме, да не са толкова сладки. Не знам и аз какво да правя, даже като малка не съм и слагала захар във водата да не свиква със сладкото и сега пак сме със зъби, които са започнали да се развалят горе при венеца.......... Просто не знам какво да правя, помагайте, ако някой се е сблъскал с такъв проблем.............

# 1
  • Мнения: 5 760
Здравейте! Детските зъболекари ги мажат със специален разтвор за да се ограничи това почерняване. можете да се консултирате със стоматолози от Юниодент -център.

Общи условия

Активация на акаунт