Пожълтели нокти

  • 999
  • 6
  •   1
Отговори
  • Разград
  • Мнения: 3 110
От няколко седмици забелязвам,че ноктите на краката на синът ми са леко пожълтели и се белят на слоеве.В чуденка съм какво е?По няколко пъти на ден се мият краката,не е от липса на хигиена.Странна работа.
Моля,ако някой се е сблъсквал с подобен проблем да сподели.

# 1
  • Мнения: 525
Пробвай да му даваш повече витамини.

# 2
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Имам Мултисаностол,започвам.

# 3
  • Мнения: 4 053
заведи го при педиатъра,
може да е някаква гъбичка  Confused

# 4
  • Мнения: 57
Здравей! Понеже, аз имам подобен проблем, да те питам- стават ли кухи от вътре, защото ако е така със сигурност е гъбички. Не мога да ти препоръчам лекарствата, които ми изписаха, защото не знам, дали са подходящи за малко дете. Най-добре е да го прегледа детския лекар!!! После пиши, какво са ти изписали, че май и малката ми дъщеричка има такива на две нокътчета на крачетата! И аз ще я водя на лекар!


П.П. Има една тема във форума "Мнения на Бърди", доколкото разбрах, човека е педиатър, задай си и там въпроса?

# 5
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Отдолу ноктенцата са нормални,няма кухини.Само отгоре е проблема.И всички нокти са засегнати.

# 6
  • Мнения: 57
Отдолу ноктенцата са нормални,няма кухини.Само отгоре е проблема.И всички нокти са засегнати.
Най-вероятно е пак някакъв вид гъбички, но не от "моите", а може да е недостиг на "нещо"  newsm78
Със сигурност, трябва да посетите лекаря! Не се знае, какво ще излезе.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт