Алергична реакция от риба?

  • 635
  • 9
  •   1
Отговори
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Възможно ли е? Вчера за пръв път е изял цяло бурканче пюре с риба (преди 3 дни дадох 3-4 лъжички - нящаше реакция) и снощи видях че корема и грирдите му са на червени петънца -няма пъпки, само петна.  Thinking
Ум, ама съм една притеснителна  Embarassed  за най-дребната пъпка се хващам, ама много ме е страх  Cry

# 1
  • Мнения: 277
Валери може и да е алергична реакция при нас така стават червени петна от краве продукти. Не се шашкай, но го сложи на диета и наблюдавай.
Ние пък от едно пюре с агнешко сме с такова растройство, че и на мен ми прилича на алергична реакция.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Възможно е, рибата е един от най-силните алергени. Аз още не съм давала на Мартин.

# 3
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Уф знаех си значи - няма да давам извесно време риба и после пак ще пробвам да се уверя дали е от рибата  Wink  На диета няма да го слагам, че той милия и без това беше няколко месеца - стига му толкова.
Иначе едва ли съм подранила с рибата - питах преди време във форума може ли вече и всички дружно казаха - МОЖЕ.Явно за нас не може? Продължаваме с пилета , пуйки и зайци

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 2 449
Цитат на: Valery

Иначе едва ли съм подранила с рибата - питах преди време във форума може ли вече и всички дружно казаха - МОЖЕ.Явно за нас не може? Продължаваме с пилета , пуйки и зайци


Може, но не и за алергичните деца Wink Карайте си засега на пернати и подскачащи.

# 5
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: mam4e
Цитат на: Valery

Иначе едва ли съм подранила с рибата - питах преди време във форума може ли вече и всички дружно казаха - МОЖЕ.Явно за нас не може? Продължаваме с пилета , пуйки и зайци


Може, но не и за алергичните деца Wink Карайте си засега на пернати и подскачащи.

Оф, ми той уж не е алергичн, много  Wink  само атопичен дерматит (май всяко 2ро бебе го има), който уж е контактен  Thinking

# 6
  • Мнения: 3 211
Зависи каква е рибата. По-добре не давай до година после внимателно по малко

# 7
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Valery
Възможно ли е? Вчера за пръв път е изял цяло бурканче пюре с риба


А каква марка беше рибното пюре?
Виж и състава - може пък и към нещо друго да е била реакцията.

# 8
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Цитат на: Maminka
Цитат на: Valery
Възможно ли е? Вчера за пръв път е изял цяло бурканче пюре с риба


А каква марка беше рибното пюре?
Виж и състава - може пък и към нещо друго да е била реакцията.

Ганчев беше - риба, каттоф и морков - едва ли е от другите съставки

# 9
  • Sofiа
  • Мнения: 3 240
Момичета исках само да ви каже, че определено е било от рибата - вече се скриха петната без медикаменти - само мазах със емулсия за тяло  Wink
Ще изчакам месец и ще пробвам пак с рибата, но този път ще я приготвя аз.

Общи условия

Активация на акаунт