отзиви за хотели Компас или Панорама - Албена

  • 22 908
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Приятели предлагат тази година да почиваме в някой от двата хотела. Моля, ви пишете ако някой има впечатления от тези хотели. Погледнах сайта, но няма достатъчно снимки. Интересува ме как е All Inclusive, басейна, стаите - с една дума всичко.

# 1
  • Мнения: 2 401
Не сме почивали там, но знам, че са любими на българи и руснаци. Тези два хотела първи изчерпват резервациите. Имам преки впечатления само от аниматорите - много са добри и правят страхотни купони на децата.

# 2
  • Мнения: 172
up
помагайте, че се чудя  newsm78

# 3
  • Мнения: 152
Последните 2 лета аниматорите са едни сладури и наистина много добре си правят анимацията, още повече е на български, за разлика от други хотели където е я на немски или на друг език. Похвално е, че се опитват да привлекат всяко едно дете към игрите, които организират. Храната е също много добра, не мисля че е по-различна от скъпите хотели. Нооооо материалната база е мноого зле, двата хотела не са реновирани, т.е. са си със старото соц. оборудване, бели фаянсови плочки в банята и т.н. ... може да се види и на снимките им в нета. До плажа се стига по стълбички, ако сте с количка не е удобно. Та има си плюсове и минуси .....

# 4
  • София
  • Мнения: 1 439
Не знам дали са реновирани, едно време бяха доста зле, но  това беше още докато работех там, преди около 5г. Далеч са от плажа, това поне е сигурно Simple Smile Лайпциг беше готин ( те са на една линия), имаше много приятни мезонети, провери там ако искаш: )

# 5
  • Мнения: 172
Не знам дали са реновирани, едно време бяха доста зле, но  това беше още докато работех там, преди около 5г. Далеч са от плажа, това поне е сигурно Simple Smile Лайпциг беше готин ( те са на една линия), имаше много приятни мезонети, провери там ако искаш: )
Кой е този хотел Лайпциг  newsm78  В http://www.albena.bg/ не го откривам. Вероятно името му е сменено.

# 6
Не знам дали са реновирани, едно време бяха доста зле, но  това беше още докато работех там, преди около 5г. Далеч са от плажа, това поне е сигурно Simple Smile Лайпциг беше готин ( те са на една линия), имаше много приятни мезонети, провери там ако искаш: )
Кой е този хотел Лайпциг  newsm78  В http://www.albena.bg/ не го откривам. Вероятно името му е сменено.

Сега е Алтея, пада се под .com. и той поне до миналата година не беше реновиран Thinking

# 7
  • София
  • Мнения: 1 439
Да, Алтея е сега  - по мое време беше Лайпциг:) На фона на Панорама и Компас е в пъти по-добър!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 550
Моето мнение е, че всички нереновирани хотели в Албена са мизернички и абсолютно НЕ си заслужават парите, особено от тази година. Въпросните два, за които е питането не са удобни за почивка с малки деца и като условия и като местоположение, освен ако до плажа не се ходи с кола или влакче, защото за разлика от хотелите 3 звезди + и 4 звезди тези май не ползват услугата шатъл бус до плажа и обратно.
Алтея, наистина е по-добър и моето мнение, че в Албена почивката е добра ако си в 4 или 3 ***+ хотел. Другото е скъпо за това, което се предлага като условия. Говоря до миналата година, а от тази всички хотели са по-скъпи от това, което предлагат  просто ужасно вдигнаха цените - лично мнение. Crossing Arms

# 9
  • Мнения: 114
много са мизерни,всичко в тях преди 2 г.когато бях в албена беше от 70г.на миналия век.      Препоръчвам ти хот.ДОТ ком

# 10
  • София
  • Мнения: 6 550
Препоръчвам ти хот.ДОТ ком
хотелът е супер, ако харесвате яка музика до 5 ч сутринта и пияни немски тинейджъри пиещи бира с диня вътре денонощно. м.г. резервирах там на колежката ( сама баше) и три пъти и сменяха стаята с някоя, в която е поносимо тихо и полувъзможно да се спи, а тя ме псува по време на цялата почивка къде съм я набутала   

# 11
  • Мнения: 172
Алтея за съжаление отпада, защото не предлагат All inclusive. Миналата година почивахме във Вита парк и останахме много доволни.  Това е основната причина за питането - притеснявам се да не останем разочаровани. Идеята на приятелите ни е да останем повече дни и затова избират хотел с по-ниски цени. Ако е чисто и All inclusive е същия като другите хотели мисля, че може да се направи компромис. Затова толкова настоятелно питам  Embarassed

# 12
  • София
  • Мнения: 6 550
Миналата година почивахме във Вита парк и останахме много доволни.  Това е основната причина за питането - притеснявам се да не останем разочаровани.
Ако приемате съвети - по-добре по-малко дни,но в читав хотел. След Вита парк (2 години поред почивахме там  Peace Peace Peace) ще се разочаровате от обстановката в другите два - убедена съм, но пък храната е еднаква навсякъде. вие си решете кое може да пренебрегнете за сметка на другото  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 1 439
ООО, щом сте били във Вита парк и с това ще сравняваш, не те съветвам ни за Компас , ни за Панорама! Ако искаш да смениш - Орхидея, Ралица са добри, .Ком е за млади хора, там се настаняват предимно ученически групи от скандинавските страни и не е точно типа "почивка" защото е адска олелия!

# 14
  • Мнения: 2 401
Алтея за съжаление отпада, защото не предлагат All inclusive. Миналата година почивахме във Вита парк и останахме много доволни.  Това е основната причина за питането - притеснявам се да не останем разочаровани. Идеята на приятелите ни е да останем повече дни и затова избират хотел с по-ниски цени. Ако е чисто и All inclusive е същия като другите хотели мисля, че може да се направи компромис. Затова толкова настоятелно питам  Embarassed

Миналата година гостите на Алтея ползваха инклузива на хотел Ком. Така, че питай за тоя вариант.

Общи условия

Активация на акаунт