бански-памперси?

  • 1 423
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 136
Става въпрос за онези памперси, с които децата могат да се къпят в басейн например. Преди си ги купувах от едно магазинче в центъра, но този сезон ги няма там. Някой има ли представа къде понастоящем могат да се намерят?

# 1
  • София
  • Мнения: 3 645
Видях на Либеро в Метро

# 2
  • София
  • Мнения: 679
Аз съм купувала в Бебелан на Плиска.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 679

Ние ходим на плуване точно с този вариант Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 626
А къде ходите?

# 6
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Преди седмица видях да получават в Бебелан на Плиска

# 7
  • София
  • Мнения: 679

На Спратак, но има много деца и става супа  в детския басейн.

# 8
  • София
  • Мнения: 626

На Спратак, но има много деца и става супа  в детския басейн.
Мерси Hug

# 9
Онзи ден видях,че имаше и в Премаман.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 645
Този вариант на бански- памперси може ли да се намери по магазините или само от Данет?

# 11
  • Мнения: 3 423
от Метро взехме памперс бански на Либеро

# 12
  • Мнения: 2 956
За пръв път чувам че имало такова чудо:)
Mila mama този на Либеро в пакети ли е като другите памперси или на бройки,като от линка по- горе?

# 13
  • Мнения: 2 768
Жалко, че по-старите теми са затрити, много бяха обсъждани тези памперс-бански.

Една година бяхме на почивка с такова чудо - пълно недоразумение! Когато бебето влезе във водата въпросният памп.-бански се напоява здраво и буквално го дърпа надолу. Когато излезе от водата трябва хубаво да се изцеди... и да се хвърли. На следващото къпане нов.

Втората година вече карахме с бански на Bambino Mio (който са дали като линк по-горе).
Много по-удачен вариант! От вътре има мек непромокаем плат, който задържа "корабчетата". Като го напълни, пера на място със сапун и пак слагам. С този AI  се случваше и по 3 пъти на ден.  Laughing На дупето стои меко и най-вече леко.

# 14
  • София
  • Мнения: 679
Една година бяхме на почивка с такова чудо - пълно недоразумение! Когато бебето влезе във водата въпросният памп.-бански се напоява здраво и буквално го дърпа надолу. Когато излезе от водата трябва хубаво да се изцеди... и да се хвърли. На следващото къпане нов.

 Peace
Аз пък бях купила на Бенетон, уж били страхотни, но това все едно аз съм го писала.

Общи условия

Активация на акаунт