към летните майки

  • 998
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 105
Въпросче към летните майки Simple SmileСпоред вас как трябва да се облича новородено през август бебче - дълъг ръкав или къс и т.н.Не мога да реша какво ще ми трябва

# 1
  • Мнения: 728
Много зависи от времето  Mr. Green
Вземи и от двата вида, няма да са ти излишни  Peace

# 2
  • Мнения: 1 733
Калоян е роден през май. Първата ни разходка беше по тънка блузка с дълго ръкавче и къси панталонки. После обаче стана много горещо и го извеждах само по боди с късо ръкавче или боди - потник. И вкъщи стоеше така.

# 3
  • Мнения: 76
Определено дълго ръкавче и панталонки, аз си бях накупила мн разголени дрешки, които не ми влязоха в употреба. Бебо се роди август.

# 4
  • Мнения: 46 508
Първия месец й слагах много тънки памучни бодита, но с дълъг ръкав. не знам дали е правилно, тогава имах чувството, че кожичката й е толкова нежна, че и от въздуха трябва да е защитена  Simple Smile
Роди се на 16 август.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 525
Калоян е роден през май. Първата ни разходка беше по тънка блузка с дълго ръкавче и къси панталонки. После обаче стана много горещо и го извеждах само по боди с късо ръкавче или боди - потник. И вкъщи стоеше така.
Peace

# 6
  • Мнения: 473
През август в тая страшна жега е най-добре къс ръкав. Ако се притесняваш, че може да му е хладно ще го завиваш с памучна тънка пелена. По-добре по леко облечено, отколкото да го претоплиш. Аз през май слагам тънки бодита с къс ръкав и тънка пам.пелена.

# 7
  • Мнения: 5 362
Родени сме юни,но в самото начало обличах боди с дълъг ръкав.
тогава имах чувството, че кожичката й е толкова нежна, че и от въздуха трябва да е защитена  Simple Smile

Peace

# 8
  • Мнения: 1 555
Аз си задавам същия въпрос, тъй като синът ми го родих септември и когато започнах да го извеждам беше доста студено, аи валеше дъжд, но сега очакваме принцесата август живот и здраве и се чудя дали когато тръгна да купувам дрешки да са предимно летни - боди-потник,къси панталонки и т.н. или пък да е с дълги ръкавчета и крачоли Rolling Eyes Смятам да купя 2-3  летни дрешки преди раждането, а пък ако видя че е много топло ще докупувам  Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 209
ех , че въпрос!ами зависи от времето!ако е мнго топло - къс ръкав, панталонче, може и чорапки -тънки!вечер да спинка обаче с дълго ръкавче, че много се отвиват още от малки!внимавай да не го прегрееш, че им излизат пъпки!първите два месеца обичат по на топличко - твоите дрехи плюс още една дрешка,все едно!а после като теб! Peace

# 10
  • Мнения: 144
Родени сме юни,но в самото начало обличах боди с дълъг ръкав.
тогава имах чувството, че кожичката й е толкова нежна, че и от въздуха трябва да е защитена  Simple Smile

Peace
В началото обличах с дълаг ръкав ,след месец с къс

# 11
  • Мнения: 1 364
Зависи от времето. Алекс е родена на 2 юни, първите дни я обличах с дълъг ръкав.

# 12
  • Мнения: 4 300
А това за моите дрехи + още едно какво означава? Например боди с къс ръкав или потник с тънка блузка и панталонки отгоре?

# 13
  • Мнения: 1 277
Наистина много зависи от времето. Синът ми се роди в края на май. Първо го обличах с бодита с дълъг ръкав и тънки ританки. Лятото изкара с бодита и гащеризончета с къс ръкав.

# 14
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Много зависи от времето  Mr. Green
Вземи и от двата вида, няма да са ти излишни  Peace

  Точно така-имаше дни в които сме били само с боди потник и чорапки,а имаше и такива,в които съм я обличала с дълги ръкави и панталонки. Peace

Общи условия

Активация на акаунт