Кога се отписват деца от детски ясли?

  • 628
  • 6
  •   1
Отговори
  • Силистра
  • Мнения: 288
Здравейте мами!
Моето дете е в детска ясла, навършва 3 на 22.07. Записан е в детска градина, но от септември, директорката на градина ми каза че ще правят ремонт и няма да има сборна група. Сега ми съобщават че не го искат и от яслата. Имало много деца, по- малки от него имало голям наплив и ред такива...
Какво да направя? Не ми се иска да го записвам в сто градини, да се стресира само на всеки 2 месеца и да го местя в друга градина с други деца и учителки. Не е конфликтно дете, до сега не са се оплаквали от него, не голям инат, слуша, съвсем нормално дете..
Как да постъпя? Дайте ми съвет?

# 1
  • Мнения: 4 406
има нещо гнило в Дания... пардон, при вашата директорка. Щом навършва 3 год след 30 юни, ще трябва да го изпишат през септември. опитва се да те метне, за да освободи място за друг, според мен. щом няма места, да не приема нови деца и толкоз.

# 2
  • Мнения: 5 362
Здравейте мами!
Моето дете е в детска ясла, навършва 3 на 22.07. Записан е в детска градина, но от септември, директорката на градина ми каза че ще правят ремонт и няма да има сборна група. Сега ми съобщават че не го искат и от яслата. Имало много деца, по- малки от него имало голям наплив и ред такива...
Щом е записан от септември-до края на август си изкарва в яслата.
При ремонт,отпуск на градината и т.н. задължително се правят сборни групи.
Търси си правата svetly и не оставяй тези госпожи да си правят тънки сметчици Naughty

# 3
  • Мнения: 14 133
има нещо гнило в Дания... пардон, при вашата директорка. Щом навършва 3 год след 30 юни, ще трябва да го изпишат през септември. опитва се да те метне, за да освободи място за друг, според мен. щом няма места, да не приема нови деца и толкоз.
Peace

# 4
  • Мнения: 44
Да се включа и аз.Кой ти каза,че Ванко ще бъде изписан на 31.05.?

# 5
  • Мнения: 2 584
извинявам се Embarassed но един тъп въпрос кога се подава молба за ясла, януари съм пропуснала кога мога да подам и колко време се чака

# 6
  • София
  • Мнения: 11 654
извинявам се Embarassed но един тъп въпрос кога се подава молба за ясла, януари съм пропуснала кога мога да подам и колко време се чака

Молба можеш да подадеш по всяко време,въпроса е дали ще ти я приемат.На много места казват,че няма смисъл да се подава молба,понеже местата били заети и т.н. и отказват да приемат молби.
Доколкото знам обаче никой няма право да ти откаже прием на молба.Друг е  въпроса дали има смисъл от нея,освен ако изришно не си проверила,че има места в съответната ясла.Молбите важат година за година и ако подадеш сега тя ще важи до края на 2007 година. Догодина наново и така....
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт