Как да стигна до НЕЛК?

  • 18 827
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 655
От Варна съм.
Как да стигна до НЕЛК с кола?
Това е адреса: Бул. Акад. Иван Гешов 15.

Има ли задръствания, рано сутрин (часът ни е за 8:00).
В кой квартал се намира?
От края на града за колко време може да се стигне?

# 1
  • Мнения: 3 251
14 потребителя са прочели темата, не се ли намери между тях някой, който да  упъти Пела ?

# 2
  • София
  • Мнения: 1 333
Съжалявам, не съм от Варна Sad
Пожелавам ти да те упътят и бързо и безпроблемно да стигнеш до където трябва!!!

Има доста варненци и ако добавиш и града в заглавието на темата биха се отзовали веднага, за да ти помогнат.

# 3
  • Мнения: 3 251
НЕЛК е в София, предполагам, че Пела търси помощ да бъде насочена как да стигне до този адрес, който е написала.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 262
Пела аз не съм софиянка макар да живея тук, НЕЛК се намира ако не и в самия ЦЕНТЪР ПО ХИГИЕНА, това е много близо и до Военна болница и е в центъра на града, недалече и от бул. България. Това да е ориентира ви ЦЕНтъра по Хигиена и питайте хора, когато стигнете София, например намерете НДК или Петте кьошета и от там лесно ще се ориентирате вече и по други обяснения. От Петте кьошета когато тръгнете по бул. Прага, гледайте и табелите по сградите - нали така са надписани улиците, продължаваш напред, карате и по Георги Софийски, продължение е на Прага, и стигате едно голямо кръстовище - пресечната голяма улица трябва да е тази която ви трябва, трябва да завиете на ляво, но там движението е в отделни платна и всъщност самата сграда остава на страната на противоположното ви движение. Само да не завиете на голямото кръстовище след бул. Прага, трябва да се движете вече по Георги Софийски, за да стигнете това голямо кръстовище за което ви говоря.
Дано съм помогнала малко!

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Аз не съм от София, но БГ-мапс си каза всичко

http://bgmaps.com/map.asp?sid=c7e63141784f688ee63900e2574cd473&a … ame=&size=5x4

# 6
  • Мнения: 2 655
Да аз първо това извадих, но нищо не разбрах.
Затова пуснах тема тук.
А ще пътуваме през ноща за да сме в 8:00 там, затова питах и за задръствания?

# 7
  • Мнения: 1 494
Да, има задръствания- отделете поне половин час забавяне заради тях. От опит говоря...Щом влезете в София, ще ви упътят -намира се на много известно място. Аз по принцип питам полицаи или таксита- те знаят най-добре. А може още на влизане, на околовръстното да питате в някоя бензиностанция. Успех. Peace

# 8
  • Мнения: 4 585
Пела, обясни по подробно, моля, че гледам сте от Варна, а отивате на НЕЛК в София.
Правилно ли съм разбрал?
Само че съфорумките ти показват карта на Варна.
Едни герои на Йордан Радичков така търсеха имане във Врачанския
Балкан по карта на латински на Тихоокеанските течения.

# 9
  • Мнения: 1 494
НЕЛК има само в София. Учудвам се, но и се радвам, че хората не знаят. По-добре да нямат досег с нея. Навсякъде в другите градове има ТЕЛК.

# 10
  • Мнения: 5 790
Пела, аз живея точно срещу въпросното място, което търсиш, на бул. Гешов. Ако мога да ти помогна  Hug

# 11
  • Мнения: 2 655
Пътувам от Варна за София, през В Търново.

# 12
  • Мнения: 2 655
До НДК знам как да стигна, а от там накъде?

# 13
  • Мнения: 6 417
Карате по бул. "България". Бул. "Ив. Гешов" е перпендикулярен на него. Не може да го подминете.

# 14
  • Мнения: 4 585
Дайте карта на София, с маркиран адрес.

Общи условия

Активация на акаунт