Въпрос с повишена трудност)?

  • 3 963
  • 70
  •   1
Отговори
Мъжете ви по какви жени се заглеждат по по-хубави от вас или по по-грозни?Аз установявам ,че моя зяпа по-грозничките може би чуввства някакво превъзходство над тях знам ли ThinkingНадявам се да пишете откровено може и анонимно това не ме притеснява Wink

# 1
  • Мнения: 6 155
По хубави зяпа...приличащи на мен Mr. Green

# 2
  • Мнения: 2 495
Цици има ли-нема значение дали е убава или не Joy

# 3
  • Мнения: 6 029
оооо да ти имам проблема... ми погрозней Mr. Green

# 4
  • Мнения: 836
Ми, по по-хубави и по-не дотам. Много ме дразни!  А най-много ме ядосва, че не е по-дискретен, аз като съм до него! Така и не разбра каква ревнивка съм. Crossing Arms

# 5
  • Мнения: 25 449
Всички мъже се зазяпват само по един вид жени - по чуждите!  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 836
Всички мъже се зазяпват само по един вид жени - по чуждите!  Mr. Green
Колко си права!  Whistling

# 7
  • Мнения: 442
забелязала съм, че се зазяпваме по едни и същи.

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами въпрос на вкус. Не харесвам особено жените по които се зазяпва моя мъж...Ами той харесва по-закръгленки мадами, с по-пищен бюст. Моят вкус е съвсем различен. Така че не знам как да отговоря...хубостта е субективно понятие Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 1 475
само по чернокоси и смугли мадами, сигурно щото аз съм руса и бяла Laughing Няма угодия, но мен не ме дразни!

# 10
  • Мнения: 4 546
хубава, грозна, големи цици ако има  - заглежда се. имам чувството, че не се заглежда по жени, а по цици  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 2 270
Чуждите  . . . Joy Joy Joy

# 12
4уждото е най-сладко!  обикновено оби4а да зяпа тези с малки дупенца . не ,4е моето е голямо ,ама...

# 13
  • Мнения: 2 336
Зяпа, зяпа...
То и аз се обръщам след жена понякога, та какво остава за него. Пък мъжете са такива  #2gunfire
Важното е да не пипа, ами само да гледа.

# 14
  • Мнения: 2 336
И всякакви гледа де - хубавки, с хубавки цици, със сладки дупенца и т.н. Важното е да си има каката някаква даденост - уважава я.

Общи условия

Активация на акаунт