дрехи на едро в Истанбул

  • 8 740
  • 5
  •   1
Отговори
 Здравейте мами
 имам детски магазин и искам да попитам ако някоя от вас знае как мога да напазаря от Истанбул. Чувала съм че имало автобус които тръгвал вечерта и бил там сутринта, но незнам нищо повече, нито каде спира , нито къде да ида. Ако някоя от вас знае нека ми пише ще съм ви много благодарна.

# 1
  • Мнения: 84
Ще се опитам да ти помотна с каквото знам. Кварталът с магазини на едро, или поне един от тези квартали се казва Лалели. Намира се малко или много срещу Капалъ чарши. От автогарата се стига лесно. Взима се метро за ''AKSARAY'. Като излезеш от метростанцията минаваш през един подземен пасаж, после по един пешеходен мост и стигаш до трамвайна спирка 'YUSUF PASA'. Взимаш трамвай в посока SULTAN AHMET (Синята джамия). Слизаш на Кapali carsi, не помня дали нямаше и отделна спирка LALELI. Хората са любезни, говорят английски, а по тези квартали и руски и български, ще те упътят.
Лично аз не съм ходила за да пазарувам в Истанбул, така че не знам как е пазара, особено на детски дрешки, но за всякакви други въпроси свързани с Турция и Истамбул - питай. 

# 2
  • Мнения: 3 457
а питаш ли я как ще се загуби ако не е с някои които да знае къде отива newsm78аз за т3-4 години и пак мотая магазините,макар че през 2-3 седмици сме там PeaceА детските магазини не са разположени съвсем на открито място както е за големи-в смисъл ,че не са толкова много Peace

# 3
моя skype  е ivoni_05   а мейла  mal4ygan@abv.bg

# 4
  • на тавана в кошницата
  • Мнения: 465
аааааааааааааа, не така какъв скайп дайте нещо и тук Heart Eyes. И другите да се ориентират.
 Мъжа ми е намерил някакъв приятел в турция, който ще ни води. Като стане ще пиша къде и  Hug Heart Eyesкак

# 5

Общи условия

Активация на акаунт