Въпрос за еднократни пелени Libero

  • 2 954
  • 16
  •   1
Отговори
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Ползвам Либеро от втория месец на бебка и досега не бях имала проблеми. Миналата седмица купих един пакет, който направо е под всякаква критика. По-твърди и дебели са, ластичетата отзад са хлабави, на някои от тях направо липсват и изпускат от гелчето по дупето на бебка. И поне по два пъти на ден сме напикани отгоре до долу. Сравних новия пакет със старите и видях, че старите са произведени в Швеция, а настоящия пакет е произведен във Франция. Някоя от вас имала ли е такъв проблем или само аз съм каръка и просто съм попаднала на такъв пакет. Моля, споделете и къде на друго място се продават Либеро в София.

# 1
  • Мнения: 119
да и нашите памперси нещо не са в ред,по-дебели и твърди са, и едната лепка е дефектна!ако някой знае нещо по въпроса моля да сподели,какво да гледаме за да не попадаме пак на такива!?

# 2
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
Отстрани на пакета има едно бяло поленце и в него пише Made in France и някакви цифрички. И пак на пакета отстрани пише Произведено във Франция на няколко езика. А на шведските в бялото поленце има само цифри и отстрани съответно пише произведено в Швеция. А и на снимката на пакета момченцето на френските има шапка, а на шведските е без шапка. Това са отличителните белези, които аз забелязах.  Simple Smile

П.С. - при мен става въпрос за Либеро Макси от 7-14 кг., 84 броя

# 3
  • Мнения: 119
точно такъв е и нашия пакет,произведен във Франция

# 4
  • Хасково
  • Мнения: 726
доскоро купувах само от Метро, попадали сме и на двата вида, но никога не съм имала проблем. за съжаление по-големи от 7-14 в Метро няма- заради гащите Cry

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 431
Ние също ползваме Либеро и до сега не съм имала проблеми.     

# 6
  • София
  • Мнения: 10 825
Ние също сме с Либеро, до сега проблеми не сме имали, за разлика от Памперс, с които вечно беше напикан и наакан.
Купувам ги от Метро, Хит или Билла

П.П. Сегашният пакет е произведен във Франция, но не намирам никаква разлика с тези, които сме ползвали преди

# 7
  • Мнения: 950
Ние също допреди 20 дена ползвахме Либеро (5-8кг), но никога не е имало проблеми. Много често са били препълнени, но не са пропускали.

# 8
  • софия
  • Мнения: 555
Докато купувах от Метро - нямах проблем.Но минахме вече на XL размера и ги купувам от квартала и вярно в някои от пакетите има дефектни истории. И са Френски.

# 9
  • Мнения: 667
Да, забелязах и аз, че ластичетата са по-хлабави и лепките не лепят добре, което ме накара да проверя пакетите - новият е с производител Франция, старият - не.
За сведение само от Метро купуваме, но предишните бяха Шведски и нямаше проблеми.
Вчера купихме на Памперс.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз купувам от Метро или от Билла на които пише - произведени в Швеция. Не съм попадала до сега на френско производство.
Нямам оплаквания от Либеро  Peace
За разлика от Памперс  Naughty ужасно тънки са и пропускат

# 11
  • Мнения: 1 547
Либеро мегапакет всички размери има в Пикадили и цената им е най-добра там.
За 2 години и половина употреба съм попадала само веднъж на некачествени памперси.
В Люлин на Руския пазар също продават Либеро и са шведските.  Peace

# 12
Купуваме от МЕТРО 7-14 и за сега е ок

# 13
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 700
И аз намерих в магазини СВА от шведските, но нямат от най-големите пакети и излизат малко по-скъпичко от тези в Метро, но поне са от качествените. Благодаря на всички за отговорите!   bouquet

# 14
  • Мнения: 5 140
Шведските са истинските и качествените, гледайте на пакета да пише, че са произведени там.

Общи условия

Активация на акаунт