Кръвен тест за бременост-може ли?

  • 1 774
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 869
Някой знае ли дали 2 дена след евентуално забременяване може да се установи с кръвен тест.Благодаря

# 1
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Не. Не може.

# 2
  • Мнения: 1 335
Не, много е рано

# 3
  • Мнения: 869
Благодаря ви.Питам защото ми предстои хормонално лечение и незнам какво да правя.

# 4
  • Мнения: 4 700
Ами не може6 ли да иzчака6 десетина дни? Теста отчита няколко дни след имплантирането.

# 5
  • Мнения: 1 248
Ами не може6 ли да иzчака6 десетина дни? Теста отчита няколко дни след имплантирането.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 812
Не може.
Кръвният отчита  10-11 ден след зачеване / на теория/

# 7
  • Мнения: 1 209
Не.
Най-рано 2-3 дни преди евентуалната дата за цикъл и задължително след 1-2 дни трябва да се повтори, за да се види дали се покачва хормона...

# 8
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Достоверен резултат казват, че има 11-12 дни след ову-то.

# 9
  • Мнения: 2 423
Не.
Най-рано 2-3 дни преди евентуалната дата за цикъл и задължително след 1-2 дни трябва да се повтори, за да се види дали се покачва хормона...
ДАНО ГО ИМА БЕБЕТО newsm10 newsm10 newsm10

# 10
Достоверен резултат казват, че има 11-12 дни след ову-то.
според мен даже 14 дни след овуто. Wink

# 11
Здравейте!!!От 3 дена ме боли кръста и ми се гади,вечер немога да заспя ако не хапна нещто,испитвам страшен глад,но вчера сутринта си направих тест и беше отрицателен!!! Sad Вече незнам кога да правя тест?Дори сутрин с кафето по принцип пушех по 3-4 цигари а сега на парвата и ми се гади!Вчера когато видях отрицателния тест се почувствах много зле Sad Кажете ми как да постая и какво значат тези болки и това гадене?Вазмжно ли е да съм бременна а теста да не го отчита?Благодаря ви предварително!

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ами, нищо не знаем - нито колко ти е дълъг цикълът, нито кой ден ти е днес; какъв отговор очакваш newsm78 Ако ще си говорим по принцип - да, може.
П.П. Ползвай опцията за проверка на правописа Peace

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Достоверен резултат казват, че има 11-12 дни след ову-то.
според мен даже 14 дни след овуто. Wink
   14 дни след ову-то и домашен тест хваща, кръвния хваща по-рано отколкото може да засече домашния.  Peace

# 14
  • Мнения: 2 309
Това е знак да спреш с цигарите...

Общи условия

Активация на акаунт