На нашата улица има контейнер "За дрехи"...

  • 4 030
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Зелен, на него е написано с бели букви"За дрехи", но нито има Червен кръст, нито нищо.
Не съм чула да има някаква кампания или нещо такова, нито пък съм виждала по други квартали.
Идеята ми се вижда много добра, но дали от братята роми дрехите ще стигат по предназначение? А какво е то, дали са за домовете?
Знаете ли нещо?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Аз не съм виждала какво пише по контейнерите около нас има предимно от старите металните, през няколко пресечки от нас има от новите, но надписите им не съм ги виждала.
Подозирам, че ти си била в прекалена близост до контейнера, за да го прочетеш  Whistling
Какви дрехи имаше вътре не погледна ли поне от любопитство?  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 27 524
И тук има контейнери за дрехи, на тях няма индикации за къде са, но доколкото знам отиват в магазини, наречени Малкото Нищо, за бедни, всичко е събрано от изхвърлени неща, евтино и невинаги лошо. За вашия контейнер обаче не знам, предполагам, че е нещо подобно.

# 3
  • Мнения: 4 371
Какви дрехи имаше вътре не погледна ли поне от любопитство?  Mr. Green
Не, но ще се поправя, за да направим бизнес Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 386
Много интересно..
Ще следя темата.
Нямам представа..
А в кой ж.к. живееш?

# 5
  • Мнения: 5 539
А на нашата няма и се чудя няколко торби с дрехи къде да ги дам, че хем ми заемат място в къщи, хем не са като за циганите Rolling Eyes

# 6
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Като знам колко пъти разбиват вече контейнера за хартия, предполагам дрехите къде ще отидат Thinking

# 7
  • Мнения: 183
А на нашата няма и се чудя няколко торби с дрехи къде да ги дам, че хем ми заемат място в къщи, хем не са като за циганите Rolling Eyes
може да ги занесеш в червеният кръст,при нас няма такива контейнери много много често има чисти и изгладени дрехи и обувки до контейнерите

# 8
  • Мнения: 4 371
В Надежда.

# 9
  • Мнения: 5 539
Това е идея, ще питам дали ще ги вземат и ще им ги дам Grinning

# 10
  • София
  • Мнения: 2 958
Точно такъв контейнер ми трябва на нашата улица. Не съм виждала досега такива. Имам много дрехи ,които ми е неудобно да дам на познати или на някой дом. А са здрави.

# 11
  • DE
  • Мнения: 967
А на нашата няма и се чудя няколко торби с дрехи къде да ги дам, че хем ми заемат място в къщи, хем не са като за циганите Rolling Eyes

Дай ги на дом за сираци!

# 12
контеинерите при нас имат специална заЩита за да не могат да се взимат дрехите, слу4вало се е малки циганки да се заклеЩят вътре, 4есто с траги4ен краи .....

# 13
  • Мнения: 2 386
А на нашата няма и се чудя няколко торби с дрехи къде да ги дам, че хем ми заемат място в къщи, хем не са като за циганите Rolling Eyes

Остави ги до контейнера - така хем ще си вземат ако нещо им хареса, хам другото ще бъде закарано на бунището  Wink

# 14
  • Мнения: 5 539
А на нашата няма и се чудя няколко торби с дрехи къде да ги дам, че хем ми заемат място в къщи, хем не са като за циганите Rolling Eyes

Остави ги до контейнера - така хем ще си вземат ако нещо им хареса, хам другото ще бъде закарано на бунището  Wink
Не става - едно, че повечето са есенно-зимни, и второ, че циганите като видят торба с дрехи пръсват всичко в радиус от 20 метра Tired Пробвала съм. Гадно е после да видиш старите си дрешки, пръснати из квартала Close

Общи условия

Активация на акаунт