Обувките Giorgio Modelli

  • 2 928
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 540
Момичета, знаете ли какво стана с магазина им /във Варна/? Надявах се да си взема хубави обувки оттам, но вече го няма  Sad
Дали се е преместил някъде?

# 1
  • Мнения: 1 540
Никой ли не знае дали/къде са преместили магазина?

# 2
magazinut e ve4e to4no do mango v 'tani fashion' ne moje da propusnete vitrinata s malkite ogledalca mnogo sa simpati4ni

# 3
  • Мнения: 5 317
а,разбрах за какво е подобната тема.

# 4
magazinut e ve4e to4no do mango v 'tani fashion' ne moje da propusnete vitrinata s malkite ogledalca mnogo sa simpati4ni
Здравейте,
Можете ли да ми кажете коя е фирмата, която произвежда или продава тези обувки! Много бих искала да се свържа с тях и да ги попитам къде другаде имат магазин.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 192
Фирмата е CICS, обаче нямат друг магазин в България. Произвеждат се в Добрич.

# 6
  • Мнения: 4 916
Нямат друг магазин. Преди две-три години ми обясняваха, че ще си открият в София, даже адрес някакъв ми дадоха, ама...

Между другото последния път когато купувах от там (бяха още под Валентина) жестоко се разочаровах от обслужването. Купувам си аз ботуши до коляното и продавачката дето цял ден виси в някакъв ми казва "Ще ви ги опаковам без кутия". И аз: "Моляяяяяяяяяяя?????". Тя: "Ами за какво ви е кутията?" Аз:   Shocked Тя: "Ами ще взема кутия от други ботуши, но тогава няма да се поберат в торбичката". Тамън бях набрала скорост и влезе някакъв мъж, явно беше собственик, и те като се разтичаха... намериха ми и кутия и чанта за кутията.

От тогава не съм стъпвала в този магазин  Crossing Arms Изгубиха един лоялен клиент - аз ги хвалех из цялата  страна, изпращала съм им клиенти, редовно купувах обувки и ботуши от тях, но вече никога  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт