FM+ - кампания - деца с увреждания - достъпност

  • 4 431
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 28
МИЛИ МАМИ,

ЗАРАДИ СТРАХ ОТ ДЪЖДА МЕСТИМ КУПОНА УТРЕ В 10.00 ЧАСА, А НЕ В 16.00 КАКТО БЕШЕ ОБЯВЕН!!!!

КЪДЕ: ЮЖНИЯ ПАРК, ГОЛЯМАТА ПОЛЯНА, ВХОДА ОТКЪМ ЮЖНИЯ ПАРК!

ЩЕ НИ ВИДИТЕ - БАЛОНИ, ХУБАВА СЦЕНА И МНОГО НАРОД!


Ваш,
Александър Миланов
консултант
Фондация "За Нашите Деца"
мейл: alexander_milanov@abv.bg

Последна редакция: пт, 01 юни 2007, 18:31 от Редактора

# 1
Искам тук да споделя, че проблема не е само в асансьора на училището. Моето дете е на 16 год. и сега завършва 8 клас по масова програма, но в училището ,което се намира в болницата в Красна поляна.Подаваме документи за 28 СОУ училище с асансьор!! Нямам думи на какаво сме подложени и в крайна сметка не се знае дали ще запишат децата ни. Има списък с диагнози и там пише ДЦП но с нормален интелект,здрави горни крайници и компенсирани долни.А много ДЦП-та могат да имат изоставане ,но някьк си се справят.Написах го объгкано, но проблема с интегр. е много голям,истината е че не ги искат в училищата.Аз ще продължавам да се боря защото не мога да си представя,че ще го затворя в къщи, но незнам докъде ще ми стигнат силите.....

# 2
  • Мнения: 4 414
така е - достъпността е най-лесно решимия проблем...но трябва да се започне от някъде...много училища оправдават нежеланието си да приемат деца с увреждания с липсата на достъпност...надявам се това оправдание да отпадне!
успех в борбата!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 710
Искам тук да споделя, че проблема не е само в асансьора на училището. Моето дете е на 16 год. и сега завършва 8 клас по масова програма, но в училището ,което се намира в болницата в Красна поляна.Подаваме документи за 28 СОУ училище с асансьор!! Нямам думи на какаво сме подложени и в крайна сметка не се знае дали ще запишат децата ни. Има списък с диагнози и там пише ДЦП но с нормален интелект,здрави горни крайници и компенсирани долни.А много ДЦП-та могат да имат изоставане ,но някьк си се справят.Написах го объгкано, но проблема с интегр. е много голям,истината е че не ги искат в училищата.Аз ще продължавам да се боря защото не мога да си представя,че ще го затворя в къщи, но незнам докъде ще ми стигнат силите.....

Много сме писали по проблемите за интеграцията, така че си добре дошла при нас - пиши за проблемите ви, ако можем с нещо да помагаме - насреща сме.

Редактор, поздрави за инициативата. Дано има многоооо голям отклик, много мами тук се надяват, че за децата им ще има достъп до училищата.

# 4
  • Мнения: 4 585
Добре дошъл.

# 5
  • Мнения: 39
Аз се регистрирах като adv но не можах да изпратя поста ,та да знаете , че AFR и adv са едно и също.Мая, показаха ми твои брошурки в 28 СОУ всичко много хубаво написано и си мислех, че това училище вече работи за интегрирането,но НЕ. Шевката на ресурсния център ми обяснава,че то не било задължително да учат след 16 год.Как например учениците с лошо поведение ги изключват и толкова.Тук обаче става въпрос за нещо друго.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 333
Благодарим много за поканата!!!   bouquet
Само да сме живи и здрави и ще участваме в прекрасната Ви инициатива!!!
Ще дадем и своята дан за равен достъп до образование на децата с увреждания.
Нека станат повече  достъпните градини и училища за нашите деца!  Praynig

# 7
  • Мнения: 604
Чудесна инициатива, живот и здраве с удоволствие ще се присъединим  smile3501 newsm10 1swing

# 8
  • Мнения: 28
Здравейте, мами!

Кой ще се присъедини към нас? Simple Smile

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
АЗ  Laughing
И двама по- дребни Grinning

# 10
  • Мнения: 2 242
Похвално е много слаба дума за това, което правите. Подкрепям ви. А ако има подобно нещо "и в други градове" ще участвам с удоволствие.

# 11
  • Мнения: 1 193
 Hug Hug Hug Hug Hug
Знам че ще стане голям празник.Аз съм за само да сме живи и здрави

# 12
  • Мнения: 4 414
има вероятност да не съм на работа...ако стане така и ние с дребната ще дойдем Hug

# 13
  • Мнения: 3 743
Здравейте, мами!

Кой ще се присъедини към нас? Simple Smile

И аз ще се постарая да дойда Peace

# 14
  • Мнения: 1 271
живи и здрави ако не вали и ние ще дойдем
 Joy

Общи условия

Активация на акаунт