секцио и конци?

  • 1 036
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 169
Здравейте мами и по точно се обращам към тези родили със секцио.От два дена от лявата страна на операцията ,където ми беше дренажа се появиха 2 дупчици и от тях  сълзи по малко бледорозова течност. Обадих се на доктора , които ме оперира и тои каза че излизало конец.На някой случвало ли му се е подобно нещо и ако да моля да сподели. Препорача ми да слагам ихтиол, ако имало нещо  да го издърпа .

# 1
  • Мнения: 230
mi ne go pipai samo maji s spirt,na men moita mi kaza 4e tova bili kosam4eta koito isakt da izbiqt,ako ne go pipah se obrazuva ne6to kato gnoi i posle si izliza kosam4eto.Ama kak obqsnih samo Simple Smile
spoko sled 2-3sedmici 6te sprat da rastat

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 500
Аз,съм шита с един конец,но като са ти махали конеца/конците и ако се е скъсал някой както ти е казал доктора организма сам ще ги изхвърли PeaceНа мен лично не ми се е случвало,но лекарят ме попита като са ми махали конеца цял ли са го извадили та от тогава знам!

# 3
  • Мнения: 288
Ами мен ме шиха с конци, които се саморазтварят и не се е налагало да ги махат, по- добре да го види док,да не се възпали нещо Hug

# 4
  • Мнения: 169
Доктора каза че и мойте били саморазграгдащи се, но периода им на разпад бил 18 месеца Thinking.

# 5
  • Мнения: 6 155
При мен се получи същото. Конците бяха резорбиращи се, но се оказа, че организма ми има някаква непоносимост към тях и по този начин се чисти.
За да си по-спокойна отиди да те види лекар  Peace

# 6
  • Мнения: 35
слоко и аз бях така, всичко ще се оправи с компреси с реванол
За да си по-спокойна отиди да те види лекар 

# 7
  • София
  • Мнения: 2 227
И при мен се получи същата реакция. Лекарката го обясни като непоносимост към конците Rolling Eyes, за по - сигурно отиди да те погледнат. На мен ми предписаха Йодасепт на мехлем, Риванол и Бивацин, същото така ми изстискваха раната (няма да ти обяснявам колко е "приятно"). Във всички случаи е по - добре да посетиш лекар, а не да стане като при мен. Успех.

# 8
  • Мнения: 1 986
  Да,и аз имах такъв проблем-сълзяха ми и  двата края на операцията-така 1 месец все чаках "организма ми да ги изхвърли",и накрая ми направиха ревизия на секциото Confused,и извадиха конците.По-добре върви да те види хирург.

# 9
  • Глоджево/близо до Русе/
  • Мнения: 186
и при мен се получи същото,допитах се до лекаря си и той ми изписа Бивацин,определено при мен имаше ефект Peace

# 10
  • Мнения: 6 155
и при мен се получи същото,допитах се до лекаря си и той ми изписа Бивацин,определено при мен имаше ефект Peace
Да, и аз ползвах Бивацин  Peace

# 11
  • Мнения: 169
А на някоя да и излязал конец?Какво представлява?

# 12
  • София, Дружба 2
  • Мнения: 1 707
Аз съм шита с резорбиращи се конци и ми отрязаха само възелчетата от двата края, не сам имала дрен и не ми е сълзяла раничката. В родилния дом гледах, че някои от секцираните мами ги пръскаха с Бивацин, но защо не знам. След като доктора ти е казал да мажеш с Ихтиол - мажи. Ихтиола много бързо издърпва ако има гной.

Края на конеца,  който остава в раната беше като черен косъм. А иначе беше жълтеникъв на цвят.

# 13
  • Мнения: 4 371
На мен ми се случи подобно нещо, но аз реших, че е гной, това което сълзи Shocked
Веднага отидох при доктора, при който родих и той ми го дръпна. Беше син на цвят.

# 14
  • Мнения: 169
А за колко време се затварят тия дупчици откъдето излизат конците някой да е забелязал ?

Общи условия

Активация на акаунт