Детски книжки!!!

  • 870
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 449
Имам известно количество тираж на една детска книжка със стихове на Атанас Душков. Той е мой дядо, но преди да почине, съпругът ми издаде 1000бр от последната му книжка със собствени средства. Ако имате идея как книжката да стигне до деца, за да й се радват и четат, споделете! Раздадох в училището на сина ми, а преди това в групата му в ДГ... Останалата част обаче стои в един шкаф ...

# 1
  • Мнения: 3 740
То ни, пиши на Движение на българските майки, те ще занесат книжките в домовете за деца, лишени от родителски грижи.
За Коледа им дадох от моите книжки, зарадваха се. Мисля, че ще посрещат идеята много добре.

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имам известно количество тираж на една детска книжка със стихове на Атанас Душков. Той е мой дядо, но преди да почине, съпругът ми издаде 1000бр от последната му книжка със собствени средства. Ако имате идея как книжката да стигне до деца, за да й се радват и четат, споделете! Раздадох в училището на сина ми, а преди това в групата му в ДГ... Останалата част обаче стои в един шкаф ...

за каква възраст е подходяща книжката?

# 3
  • Мнения: 1 449
  Кабо Алма
Мерси за идеята!   bouquet

  lavender
Книжката е ориентирана за предучилищна възраст, но мисля че е приятна и за по-големите...

# 4
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Кабо Алма
Мерси за идеята!   bouquet

  lavender
Книжката е ориентирана за предучилищна възраст, но мисля че е приятна и за по-големите...

ок,ще ги раздадем на децата от 7 г. нагоре.Ще изпратим при моми4етата в провинцията-Видин,Пловдив........

къде в Сф си?

# 5
  • Мнения: 1 449
Пиша ти ЛС!

# 6
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Ако има някакво останало количество книжки, бите ли могли да изпратите е на мен- за фондация "Подари усмивка" Благодаря ви!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт