Трудно изхождане и овсени ядки?

  • 2 724
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 498
Искам да изкажете мнение!Моя бебчо трудно ака-писъци,рев,напъни...Препоръчаха ни да правим овесена вода и да разреждаме АМ с нея вместо с чиста.Само че знам че в овесените ядки има глутен,а ние сме малки!Бихте ли казали някой пробвал ли е?И ако не е какво правите в случай като нашия? Hug

# 1
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Моят син беше на кърма и доста по-късно разреждах АМ с вода от овесени ядки, но племенницата ми беше на Фризолак в началото и точно така правеше!Смениха го с Нутрилон Омнео за известно време, проблемите отшумяха  и после минаха на Нутрилон 1!Исках да питам вие на какво АМ сте!

# 2
  • Мнения: 498
Моят син беше на кърма и доста по-късно разреждах АМ с вода от овесени ядки, но племенницата ми беше на Фризолак в началото и точно така правеше!Смениха го с Нутрилон Омнео за известно време, проблемите отшумяха  и после минаха на Нутрилон 1!Исках да питам вие на какво АМ сте!
Humana му давам.Незнам ако му даМ Aptamil по-добре ли ще е?Има добри отзиви за него.

# 3
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Пробвай, може ако смениш АМ пък да му помогне , пък и е по добрия вариант от овесените ядки!За Аптамил и аз съм чувала добри отзиви!Дано да ви помогне! Hug

# 4
  • Мнения: 46 508
Не давай овесени ядки, въобще нищо, различно от мляко!

Консултирай се с педиатъра на детето за смяна на млякото, ако смяташ, че е от него.
Попитай за "Нутрилон". До сега не съм чула за дете, което го пие, да има проблеми със запека.

# 5
  • Мнения: 439
овесени ядки Naughty,след консултация с педито за смяна на АМ пробвай с Фризовом Peace-на нас ни помогна

# 6
  • Мнения: 2 567
В никакъв случай глутеносъдържащи храни, води и тн. на бебе под 6 месеца!  Stop
Подкрепям идеята да се смени млякото.

# 7
  • Мнения: 498
В никакъв случай глутеносъдържащи храни, води и тн. на бебе под 6 месеца!  Stop
Подкрепям идеята да се смени млякото.
Аз също мисля така,но какво мляко?Ако му взема аптамил и не му помогне после друго и друго.... то и това не е хубаво...Лекарката ми е чак във вторник на работа...а до тогава? Cry

# 8
  • Мнения: 288
Не давай овесени ядки, въобще нищо, различно от мляко!

Консултирай се с педиатъра на детето за смяна на млякото, ако смяташ, че е от него.
Попитай за "Нутрилон". До сега не съм чула за дете, което го пие, да има проблеми със запека.
Peace

# 9
  • Мнения: 439
В никакъв случай глутеносъдържащи храни, води и тн. на бебе под 6 месеца!  Stop
Подкрепям идеята да се смени млякото.
Аз също мисля така,но какво мляко?Ако му взема аптамил и не му помогне после друго и друго.... то и това не е хубаво...Лекарката ми е чак във вторник на работа...а до тогава? Cry
пробвай с този метод,дано ви помогне
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=189319.msg3913607;topicseen#msg3913607

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 40
Моята дъщеря също имаше страхотен запек и беше на Аптамил 1. Педиатъра ме посъветва да давам вода от овесени ядки, но аз не го направих, а смених млякото с Нутрилон комфорт 1 /Омнео 1/. От тогава нямаме проблеми със запека , а и коликите мисля че намаляха. Ако смяташ да сменяш млякото, препоръчвам Нутрилон комфорт.
Успех!  Wink

# 11
  • Мнения: 22 837
Искам да изкажете мнение!Моя бебчо трудно ака-писъци,рев,напъни...Препоръчаха ни да правим овесена вода и да разреждаме АМ с нея вместо с чиста.Само че знам че в овесените ядки има глутен,а ние сме малки!Бихте ли казали някой пробвал ли е?И ако не е какво правите в случай като нашия? Hug
И моя малчо беше така,но около 40-тия ден,с отминаването на коликите/от капките за колики/,нещата се нормализираха.Бебето има запек ако ака твърдо,ако си ака нормално-рядко,златисто,значи проблема не е в запека.По-вероятно е да са колики.

# 12
  • Мнения: 174
Фризовом той е за тази цел

# 13
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Нутрилон Конфорт... това помогна за изхождането на моята дъщеря, когато беше на възрастта на твоето бебенце. Фризовом-а не й действаше по-разхлабващо. Помагай с масаж на коремчето и нека млякото да е мъъъъничко по-топло от обикновено

# 14
  • София
  • Мнения: 3 676
На 40 дни дадох на сина си заради запека.Не е имало проблем
Фризовом- да помага за запек,колики и повръщане-сина ми го пиеше докато спря да повръща на 6 месеца

Общи условия

Активация на акаунт