Как давате сребърна вода?

  • 31 980
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 395
Интересувам се за малката/1г.и 9м./. Искам да оправя хремата и червеното гърло. По колко сребърна вода да капя в носа и колко често. Трябва ли да  давам през това време и да пие и по колко.

# 1
  • Мнения: 133
Аз лично съм взимала сребърна вода Arcol и на нея е описано подробно как трябва да се дозира.Като се прибера ще видя какво точно пише на шишето.

# 2
  • Мнения: 395
Аз също съм купила на Аркол, но на шишето пише само/за пиене по 1-2 суп. лъж. в 50гр. вода 3пъти на ден/. Дозата не е ли много за малко дете ? Колко често мога да капя в носа ?

# 3
  • Мнения: 1 737
Аз боря хремата с 3 супени лъжици сребърна вода, в която разтварям 1 капка Цитросепт. Всеки ден приготвямм нова. Капя на всеки час горе - долу, по цял капкомер общо на 2-те ноздри, хубаво да го промие. Отделно не му давам да я пие, заради натрупването в организма (достатъчно е това, което поема през носа), а му капя Цитросепт по 3 капки във всяко ядене, добре разбъркано не се усеща.

# 4
  • Мнения: 5 468
Интересна работа newsm78. Не бях чувала за такава сребърна вода. Не се ли пие, вместо да се капе в носа?
Кой я ползва? Някакви коментари да се прочетат за нея. Дали има ефект...
Намерих една статия от Гугъл за сребърната вода: http://verbena-m.com/index.php?item_id=22 изглежда твърде благоприятна.
От толкова работи на пазара, не знам вече, кое е ефективно и кое е боклук. То верно и че организмите са различни и на всеки действа различно нещо, ама все пак..., като чуеш добри отзиви оттук-оттам за нещо, разчиташ, че ще помогне и на теб.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 610
И аз купих,но тази:http://arcol.hit.bg/ и не съм много наясно какво да я правя

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 20:10 от liani

# 6
Аз ползвам за сина си на1г.,сложих му по3-4капки в носа веднъж и хремата изчезна,а допълнително му давам 3пъти  по една бебшка лъжичка,с която се храним обикновено и кашлицата,която не се влияеше от сиропите вече я няма.Не смесвам водата с нищо давам я така.

# 7
  • Мнения: 133
Извинявам се , че снощи не писах , но нямах възможност .Аз купувам , както ти казах Аркол и е вярно , че на шишето не е указано , но ми дадоха и една брушурка към него и там пишеше, но за съжаление не можах да я намеря.Аз давам по една суп. лъж. разтворена в малко вода /ние обаче сме по-големи/ , като карам синчето да се жабури с нея , преди да я преглътне , в носа накапвам обилно с Аркола и веднага пресичам хремата.Ще ти дам един съвет, за да сигурна и спокойна пиши на този емайл - annacheva@abv.bg и задай въпросът си за дозировката.Този адрес взех от сайтът на Аркол и съм писала два пъти и светкавично ми отговориха .Хайде късмет и да оздравеете бързо.

# 8
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153633.0

Прилагаме я щедро. Безвредна е. Капки за нос други не употребяваме. За любителите на коларгола, това е по-добрият вариант, защото го няма сребърния нитрат, който е токсичен.

# 9
  • Мнения: 1 737
Може ли да посочите разликите между Коларгола и сребърната вода? Една компетентна аптекарка ми обясни, че нямало такава, но аз не и повярвах. Защо Коларгола е такъв тъмнокафяв и мътен?

# 10
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Едното е сребърен разтвор от колоидно сребро, а другото е сребърен нитрат.

# 11
  • Мнения: 5 468
Купих водата за 2.60. Дадох й една лъжица да изпие и й капнах в носа. Довечера пак. Сега ще чакам чудотворния ефект Praynig.

# 12
  • Мнения: 180
Аз слагам на детенце в носа,неразредена.Незнам от употребата на водата ли или е съвпадение,но вече няколко пъти пресичам хремата от раз.Не й давам да пие,мажа гърлото с Тантум верде.Дано помогне и на вас.Успех newsm10

# 13
  • Мнения: 5 468
Аз слагам на детенце в носа,неразредена.Незнам от употребата на водата ли или е съвпадение,но вече няколко пъти пресичам хремата от раз.
Колко пъти на ден й капеш в носа? Аз два пъти й капнах днес. Носът й е все така полузапушен newsm78. И два пъти й бутнах по една лъжица в устата да пие.
Кога дава ефект водата?

Общи условия

Активация на акаунт