! Синьо лято по Евроком!

  • 954
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
Тази сутрин, в момента! Така се зарадвах! ТОЗИ ФИЛМ Е МНОГО СВЪРЗАН С ДЕТСТВОТО МИ.

Малко истерична ми е темата, но просто исках да ви кажа, ако ви се гледа!

# 1
  • Мнения: 5 539
Да, ама кофти серия се падна тази сутрин... Тъжна.  И ние попаднахме на филма, докато превъртахме каналите. По едно време гледам и не вярвам на очите си - Ченкете! Mr. Green
Добро утро на всички!  bouquet

# 2
  • Мнения: 80
да гледам го от време на време, когато го хвана, но като че ли не ми е вече толкова интересен, както по времето , когато бях малка!!!! newsm78

# 3
  • Мнения: 109
Ееейй, верно ли?!!! Как го обичам това филмче Laughing!!! Жалко, че нямаме кабелна Sad
Кажете от къде може да се свали ( ако въобще може)

# 4
  • Мнения: 560
В Линкоса има и Синьо лято,Арабела /без превод/,Призраци под виенското колело,Призраци в блока /без превод/,Тримата мескутари /руската версия/.
А в Арена има Барбароните /без превод/.

# 5
  • Мнения: 3 042
В Замунда не са всички серии на Синьо лято.
Летящият Честмир също го има там със субтитри.
За Арабела вече има субтитри  в http://subs.unacs.bg/search.php нещо не ми се получава с директен линк към субтитрите, но излизат като се напише "arabela"

# 6
  • Мнения: 109
Благодарско момичета  bouquetСупер сте

# 7
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз вчера се сетих за едно филмче от детството ми, което искам да се сетя, но не мога... помня само че беше такова като Фантагиро, помня как някой гонеше някого до един водопад и помня че някой влезе във водопада и говореше с някаква... Фея на водопада или нещо такова... Имаше и крал и той беше много известен актьор... Феята даде на някого нещо като меч или нещо от типа... Нищо не помня, просто ми се иска да се сетя... Някой да има спомен за нещо такова? Знам че нищо не обясних ама...

# 8
  • Мнения: 3 042
Аз вчера се сетих за едно филмче от детството ми, което искам да се сетя, но не мога... помня само че беше такова като Фантагиро, помня как някой гонеше някого до един водопад и помня че някой влезе във водопада и говореше с някаква... Фея на водопада или нещо такова... Имаше и крал и той беше много известен актьор... Феята даде на някого нещо като меч или нещо от типа... Нищо не помня, просто ми се иска да се сетя... Някой да има спомен за нещо такова? Знам че нищо не обясних ама...

Мисля, че имаш предвид "Пръстенът на дракона". Две серии са. Главната героиня се казва Дезидерия, а лошата и сестра Селваджа. Не помня по коя тв го даваха. Аз го имам на видео касета, но видеото е за ремонт след "обработка" от дребният и не мога да я пусна да видя оригиналното заглавие, за да го потърся в нета. С бг заглавието нищо не ми излиза. Confused

# 9
  • UK
  • Мнения: 3 959
Да, сещам се за какво говориш. Чувала съм го този филм и че е като Фантагиро и Принцесата и Просяка, но не знаех, че съм го гледала... Всъшност аз се сетих вчера за това... Безкрайно ти благодаря... Всъщност и аз сега не мога да се сетя заглавието на италиански, ама... Ако някой се сети... Simple Smile Някой беше написал че са четири такива сериала - имало още един и се казвал Сестричката, но това съвсем не съм го чувала...

# 10
  • UK
  • Мнения: 3 959
Господи, ама това е Анна... Дезидерия. Анна е...

# 11
  • Мнения: 27 524
Аз така и не успях да си запиша всички серии  Sad Сега ще чакам да се прибера лятото и Лео, ако е така добра, да ми ги даде да си ги презапиша от нея  Blush

# 12
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 172
Аз има само 8 серии Confused
Не съм сигурна, че другите ги има някъде в нета на български Thinking

Общи условия

Активация на акаунт